VW Touareg - vzduchovy podvozok

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Panak
Príspevky: 61
Dátum registrácie: 19.08.2017 16:06
Zdieľať na Facebook

Re: VW Touareg - vzduchovy podvozok

Príspevok od používateľa Panak »

martincichy napísal: 13.10.2022 19:23 Treba zacat vymenou...

Ak vies dobre po anglicky, poslem Ti procedury na kontrolu kompresora, ventilov, bufferu. Je k tomu vsak potrebny aj manometer s adapterom.
A ak vieš poradiť aj dajaký vhodný manometer skus poslať link tiež..
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Re: VW Touareg - vzduchovy podvozok

Príspevok od používateľa Acon »

Panak napísal: 13.10.2022 14:14 V servise povedali ze treba začať výmenou predných ventilov co sú na mechoch a potom sa uvidí...
Sa ich spýtaj, že ak to nebude súčiastkami, ktoré budú meniť systémom pokus/omyl, či ich budú aj účtovať, alebo tam vrátia pôvodné dobré. Ale už tá veta, že treba začať výmenou... by ma zo servisu poslala preč. Jazdím na autách so vzduchovým pruženim 20r a tvrdím, že sa o to má starať jeden človek, ktorý sa tomu rozumie a nikdy to nemeniť za pružiny. A to jazdím na vzduchu aj off-road. Síce len rozumný na expe ale niekedy dostáva zabrať
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: VW Touareg - vzduchovy podvozok

Príspevok od používateľa oco13 »

Acon - ak bude zadávatel o to stáť, posuň mu číslo na tvojho mechanika. To by mala byť slušná referencia.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
martincichy
Príspevky: 5453
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Re: VW Touareg - vzduchovy podvozok

Príspevok od používateľa martincichy »

Panak napísal: 14.10.2022 09:19 A ak vieš poradiť aj dajaký vhodný manometer skus poslať link tiež..
Ja mam nieco z polskeho allegra zakupene asi pred 12 rokmi, henten onchod je neaktivny. Bral som vtedy viacej veci. Ak si si pozrel postovany material, tak su merane rozsahy jasne a kupa je len otazka pre google na pol sekundy.
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Re: VW Touareg - vzduchovy podvozok

Príspevok od používateľa Acon »

oco13 napísal: 29.10.2022 12:10 Acon - ak bude zadávatel o to stáť, posuň mu číslo na tvojho mechanika. To by mala byť slušná referencia.
Môj robí len Land Rovery. No VW je ako smetí, tsk by som čakal, že odborník bude v každej väčšej dedine.

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 81 neregistrovaných