VW Passat b6 2.0 tdi - hučanie

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Tibsi1998
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 12.01.2019 14:28
Zdieľať na Facebook

VW Passat b6 2.0 tdi - hučanie

Príspevok od používateľa Tibsi1998 »

Dobrý deň prajem
Vopred sa ospravedlňujem ak tu tento problém už odznel. Do servisu sa viem dostať až o 2 týždne tak skúsim zatiaľ radu od vás.
Pred približne mesiacom mi začalo niečo z predu autá doslova hučať ako keby niaka turbína alebo ventilátor alebo co. Keď to začne tak to robí taký kolísavý zvuk ako siréna
Vôbec netuším čo to môže byt 😏 čo myslite čo to môže byt ?
Ďakujem za každú normálnu odpoved
wilz
Príspevky: 3687
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Re: VW Passat b6 2.0 tdi - hučanie

Príspevok od používateľa wilz »

No ja myslím že by sa ti každý potencialny radič poďakoval, keby si jasne a zreteľne popísal že čo, kedy, ako, za akých podmienok sa to objavuje, či si niečo na aute menil alebo čo sa s autom dialo, atď.
Lebo teraz je to na úrovni, že dôjdeš za doktorom že sa necítiš dobre, že aby s tebou voľačo urobil
Tibsi1998
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 12.01.2019 14:28
Zdieľať na Facebook

Re: VW Passat b6 2.0 tdi - hučanie

Príspevok od používateľa Tibsi1998 »

Jasne máš pravdu. Práveže nič som na ňom nemenil a všímam si že mi to hlavne už po odjazdeni dlhšej trasy začne robiť , po cca 100km
Potom keď vypnem motor s chcem napríklad o 5 minút naštartovať tak chytá už ťažšie ale nakoniec naskočí. Niekedy aj keď odjazdim za deň 200km mi to nerobí a potom o pár dni to začne zase
wilz
Príspevky: 3687
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Re: VW Passat b6 2.0 tdi - hučanie

Príspevok od používateľa wilz »

No a keď to začne hučať, skúsil si zastaviť, pri bežiacom motore a prítomnom hučaní otvoriť kapotu, že či to naozaj nerobí ventilátor, alebo teda či náhodou nie si takto schopný aj sám identifikovať pôvod tých zvukov ?
Lebo takto ti aj najlepší odborník ťažko kompetentne poradí, asi budeš musieť počkať tie dva týždne do servisu ?
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: tomytomy, uwa0908523742 a 17 neregistrovaných