VW Passat CC - zatekanie do auta

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

michalbartko743
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 23.09.2021 00:20
Zdieľať na Facebook

VW Passat CC - zatekanie do auta

Príspevok od používateľa michalbartko743 »

Zdravím vás chlapi mám vw passat cc rok výroby 2013 2.0tdi 130kw rline mám taký problém zateká mi voda na podlahu šoférovu a spolujazdcovu stranu..odtokové kanáliky som čistil tie čo sú pod čelným oknom v pravo a v ľavo..áno veľa otázok by bolo či mám strešné okno...áno mám nie panorámu ale strešné okno...presne ohľadom toho by som chcel zistiť kde presne začínajú odtokové kanáliky zo strešného okná a kde končia..má tú niekto skúsenosť s takým niečím? Za odpovede vopred ďakujem. :48:
lubos zimovcak
Príspevky: 3377
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Re: VW Passat CC - zatekanie do auta

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

Nemal si náhodou menené čelné okno??
michalbartko743
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 23.09.2021 00:20
Zdieľať na Facebook

Re: VW Passat CC - zatekanie do auta

Príspevok od používateľa michalbartko743 »

Ahoj čelné sklo nebolo menené. Zistil som že ten šiber nemá odtokové kanáliky ma zvnútra tesniacu gumu. A už ma fakt nenapadá odkiaľ sa tam môže valiť voda..
martincichy
Príspevky: 5429
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Re: VW Passat CC - zatekanie do auta

Príspevok od používateľa martincichy »

no jednoducho to fyzicky musíš zistiť, odkiaľ sa voda valí. ak doma máš vapku, tak vapkou, ak nemáš, tak šup na umývarku. buďte dvaja. jeden pozoruje interiér, druhý strieka vapkou. začneš odspodu, od prahov, minútu-dve striekaj na to isté miesto a postupne dvíhaj výšku, cez medzeru dvere - blatník, okolo torpéda pod čelným oknom, vyberieš si jednu stranu čelného skla až po šúber - niekde sa to musí ukázať. je to práca niekedy na desať-20 minút, ale ak si trpezlivý a pomalý, prídeš na to.
michalbartko743
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 23.09.2021 00:20
Zdieľať na Facebook

Re: VW Passat CC - zatekanie do auta

Príspevok od používateľa michalbartko743 »

Viem kadiaľ voda tečie len neviem ako sem pridať foto aby si to videl odkiaľ to približne môže byť..
jaster-83
Príspevky: 1441
Dátum registrácie: 16.09.2010 13:17
Zdieľať na Facebook

Re: VW Passat CC - zatekanie do auta

Príspevok od používateľa jaster-83 »

michalbartko743 napísal: 21.12.2021 12:19 Ahoj čelné sklo nebolo menené. Zistil som že ten šiber nemá odtokové kanáliky ma zvnútra tesniacu gumu. A už ma fakt nenapadá odkiaľ sa tam môže valiť voda..
To sa mi nezda ze by nemal odtokove kanaliky, urcite tam budu, nikde v rohoch treba pohladat pod zahybom tesnenia
1U5 AVU, 6U1 AMH, 6Y5 ASY, N15 GA14DE, 3B6 AVF, C4(B7) 9H06
alhambra7n
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 03.11.2017 14:21
Zdieľať na Facebook

Re: VW Passat CC - zatekanie do auta

Príspevok od používateľa alhambra7n »

Skus si pozrieť aj odtok pod baterkou. Neviem ako je to u teba, ale ja som mal na starej a6 zapchaty ten pod batériou a natekala mi voda cez kabinovy filter. Tiež som hľadal okolo dvier skiel a nakoniec stačilo drotom prepchat ten pod batériou.
petermihalko
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 04.11.2012 10:23
Zdieľať na Facebook

Re: VW Passat CC - zatekanie do auta

Príspevok od používateľa petermihalko »

Zdravim, mal som ten isty problem, chlapik z vw servisu mi to za chviĺu spravil. Spravidla je upchaty kanalik, no keď som to chcel drótom prepchať, tak som ho vraj niekde rozpojil a voda bola pod nohami a celym kobercom. Vraj ho len spojil...
michalbartko743
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 23.09.2021 00:20
Zdieľať na Facebook

Re: VW Passat CC - zatekanie do auta

Príspevok od používateľa michalbartko743 »

Chlapci už vyriešené strešné okno odtokové kanáliky nemá má totižto tesniacu gumu.
Problém bol v čelnom skle kde popri stĺpiku na jednom mieste vôbec nebol silikón. Ďakujem za rady :3dcline:
srtdemon
Príspevky: 360
Dátum registrácie: 11.07.2022 21:55
Zdieľať na Facebook

Re: VW Passat CC - zatekanie do auta

Príspevok od používateľa srtdemon »

Cize to sklo predsa len menene bolo….
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 35 neregistrovaných