VW Phaeton

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Vladimir golej
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 13.01.2021 18:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Vladimir golej »

Ja už nepoznám nikoho takého čo by to auto vedel robiť....proste ja potrebujem zohnať niakeho dobrého a spoľahlivého mechanika čo by mi ho robieval a to je problém,určite aj vtom origoš servise budú stoho auta vykoľajený ako aj stvojho :)a zohanal som jednu hadicu čo ide zo serva nároky do riadenia bola hnila , nik ju nemal ani unas ani v cechach nakoniec som ju musel objednať až z Nemecka original diel dodali mi ju až za mesiac a pol a stala 620 euro....
Vladimir golej
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 13.01.2021 18:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Vladimir golej »

Rozmýšľam že ho asi do budúcna predám pokiaľ nezoženiem niekoho kto by to vedel robiť kopec ľudí sa ma pita že aké to mam auto ja som im povedal že phaeton kukali pomne ako vyorany vôbec nepoznajú to auto a ty čo ho poznajú len očami prekrucali
achada
Príspevky: 1055
Dátum registrácie: 30.03.2016 12:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa achada »

Teraz uz aspon vies preco. :d :D
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Vladimir golej napísal:Rozmýšľam že ho asi do budúcna predám pokiaľ nezoženiem niekoho kto by to vedel robiť kopec ľudí sa ma pita že aké to mam auto ja som im povedal že phaeton kukali pomne ako vyorany vôbec nepoznajú to auto a ty čo ho poznajú len očami prekrucali

To auto je vyslovene naložené elektronikou a celkove je zložité.To je prvá aj posledná príčina nesmierne nízkej ceny jazdenky.Ani pre mechanika nemá zmysel kupovať takéto auto ani za tie smiešne peniaze.Že je auto lacné ale neznamená lacné opravy.A to je zase dôvod že by ho opravoval fras,ak sa majiteľ drží bludu že ak má on auto za pár halierov tak ho nejaká dielňa zaradí medzi sociálne prípady a bude to zohľadňovať.Lacné auto z drahými opravami nikdy hitom nebude,lebo jeden problém a cena opravy prevýši hravo cenu auta.
Vladimir golej
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 13.01.2021 18:36
Zdieľať na Facebook

Re: VW Phaeton

Príspevok od používateľa Vladimir golej »

Caute, vie mi niekto poradiť ako mam dostať podvozok phaetona do roviny?dal som si vymieňať prednú nápravu a po výmene mi zostal predok nižšie o 2 centimetre oproti zadku,podvozok bol pritom v zamknutý a diagnostika ukazovala že je všetko vporiadku a pritom auto nieje v rovine predok je o dva centaky nižšie všetko funguje ako ma podľa diagnostiky aj snímače výšky
Vladimir golej
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 13.01.2021 18:36
Zdieľať na Facebook

Re: VW Phaeton

Príspevok od používateľa Vladimir golej »

Caute vie mi niekto povedat ake spotrebice su este napojene na velku bateriu v phaetone?viem ze na priamo je napojene radio,alternator a starter,je este mimo tychto nieco?dik za odpoved

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: pepsocar a 27 neregistrovaných