VW Passat - podvolantovy kruzok, airbag kruzok

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

pavilion
Príspevky: 184
Dátum registrácie: 17.09.2009 08:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pavilion »

Nato aby bolo možne určiť čo tam má byť bez rozoberania treba doložiť viac info lebo inak to žial nejde.
Môžeš tam dať aj T verziu len pokial nevyužívaš všetko čo ponúka tak je to škoda peňazí lebo je najdrahšia.
prazomarek
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 03.05.2012 23:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa prazomarek »

No je to passat b7 2013 ten 130kw, AT 6 stupnova sj multifunkcny volant, highline vybava tak myslim ze ten T by na to mohol pasovat aspon co som vycital po internete
herin
Príspevky: 1273
Dátum registrácie: 26.06.2008 08:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa herin »

na tej stránke aci.sk ti ho nenašlo podla VIN?tam by si presne vedel to číslo aj bez diagnostiky..
prazomarek
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 03.05.2012 23:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa prazomarek »

Praveze nenaslo moje vin, hladal som aj podla modelu atd ale nenasiel som presne ten, iba podobne na Skodu, boli na konci AL tusim
jjJAROjj
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 26.08.2011 11:49
Zdieľať na Facebook

podvolantovy kruzok, airbag kruzok

Príspevok od používateľa jjJAROjj »

Ja nechápem, na tomto forume sú len totálni amatéri alebo čo, úplna katastrofa ľudia sa zamyslite nad sebou, radšej držte ústa a nekomentujte nič ak sa do toho nevyznáte, chlap potrebuje normalne poradiť a nie samé hlúposti čo tu čítam kriste pane.

k téme: odišiel Vám podvolantový krúžok, je to bežná vec, ktorá sa nachádza za volantom, vo vnútri je taký natočnený káblik, ktorý sa časom pretrhne a tým stratí signál elektronika volantu - čiže airbag, truba, multifunkčné tlačítka.

Samotná jednotka je samozrejme drahá ako píše niekto cca 390e to môže byť ale ak si pozrieť bazár -bazos, tak tam nájdeš kopec ludí čo ich repasuje a napočkanie ti to pošlú alebo vymenia za cca 150e v prípade že ide o highline.

Čo sa týka tej stránky čo si si chcel presne pozrieť tak miesto blbých rečí ti toto mali hneď poslať, kde si presne podľa tvojej výbavy nájdeš jednotku ktorú potrebuješ. Máš tam tabuľku tvoj slimák by mal byť pri konci tabuľky pod označením ako bolo písané predomomnou 5K0-953-569- a písmená si pozrieš podla tvojej vybavy a danej tabuľky.

link: http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.ph ... e_Versions

Takže zachovať kľud, je to jednoduchá závada ktorú ti opravia za 15 min.
prazomarek
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 03.05.2012 23:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa prazomarek »

Jaro dakujem pekne, podla tej tabulky kedze mam v podstate vsetko "Yes" by to mal byt jeden z dielov s cislom konciacim na T, AS, BA kedze mam aj tempomat, AT, jedine co tam je otazne je stlpec uplne vpravo PQ46 ESCL sle tak pozeral som tie co maju aj tu "Yes"
Myslis, ze by mi mal fungovat ktorykolvek z tych troch?
jjJAROjj
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 26.08.2011 11:49
Zdieľať na Facebook

podvolantovy kruzok, airbag kruzok

Príspevok od používateľa jjJAROjj »

To ESCL znamená Electronic Steering Column Lock - čo by mal byť elektronický zámok volantu. Čiže ak ho máš tak musíš hladať aj stýmto, to znamená že podľa tabuľky presne ako píšeš. Ak nemáš elektronický zámok volantu, tak máš viacero na výber.

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 77 neregistrovaných