VW Passat b5 - xenony na STK

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

erik34
Príspevky: 153
Dátum registrácie: 31.08.2010 15:55
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa erik34 »

keko535 napísal:Jasneeee ze sa pytas,svetla neries hlavne aby ti svietilo nieco a cuvacky nepozeraju.Jazdis vacsinou dopredu nie? Kasli na to ,kludne chod na STK :2f93: :40bd:
By si sa cudoval.Ja som mal tiez passata b5.Bolo na stk a pozeral aj cuvacky.Svetla ti musia svietit.No pozor ak nemas xenon v tp alebo ostrekovac na svetlach tak sa rozluc stym ze ta pusti dalej.Jedine ak to budes mat vybavene, ale aj v tedy potrebujes mat vsetko ok svetla brzdy nevynimajuc a dokonca aj lekarnicku!!!
keko535
Príspevky: 423
Dátum registrácie: 16.07.2006 22:17
Bydlisko: Trebisov
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa keko535 »

Erik34 ak si to nepochopil tak nereaguj,ty si tam nevidel tych smajlikov??? Na blbu otazku hlupa odpoved.To sa rovno mohol opytat ci si mozem dat sviecky do cuvaciek a kahancek namiesto xenonov. Aj tak by to preslo. nepochopim sprostost niektorych!!!!! Na STK pozeraju vsetko a aj ked tam mam znamych tak aj tak chcem aby prezrel vsetko tak ako ma a ked je nieco zle povie mi to a ja si to odstranim,samozrejme osvedcenie mi da.
stroj-ar
Príspevky: 268
Dátum registrácie: 13.04.2010 21:48
Bydlisko: Zbehy
Zdieľať na Facebook

Re: _

Príspevok od používateľa stroj-ar »

cicmanec napísal:Ja byť technik na STK tak mám poruke kladivo... Teda vlastne dve - jedno na tie vaše ksenóňe a druhé na bitie po tých sprostých gebuliach!!! :3c90:
to by som chcel vidieť koľko áut by ste pustili :40bd: :40bd: :40bd:
erik34
Príspevky: 153
Dátum registrácie: 31.08.2010 15:55
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa erik34 »

keko535 napísal:Erik34 ak si to nepochopil tak nereaguj,ty si tam nevidel tych smajlikov??? Na blbu otazku hlupa odpoved.To sa rovno mohol opytat ci si mozem dat sviecky do cuvaciek a kahancek namiesto xenonov. Aj tak by to preslo. nepochopim sprostost niektorych!!!!! Na STK pozeraju vsetko a aj ked tam mam znamych tak aj tak chcem aby prezrel vsetko tak ako ma a ked je nieco zle povie mi to a ja si to odstranim,samozrejme osvedcenie mi da.
Keko.Ty si myslis ze ja reagujem na nejake smajliky co tam pricapis.Taki ako ty mi lezu na nervy pretoze pisete onicom.On napisal nieco co sa tu rozobera nie nejake priblble odpovede.A dalsia vec ty ked mas znamych na stk je to tvoj problem, ale ten, ktory to napisal ma problem lebo na stk znamych nema a tak asi ked si to po znamosti nevybavi tak neprejde.Polozil tu otazku tak reaguj k veci alebo nereaguj vobec.Dufam, ze sa nehnevas prajem ti pekny den.
donmartin
Príspevky: 536
Dátum registrácie: 25.06.2007 12:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa donmartin »

navysee autor temy sa nejako neozyva...
dalsi :angry: na styl KOWO77( http://forum.autobazar.eu/bmw745d-olej-t27439.html )
presunte tuto temu do kategorie na pobavenie
:48: :48: :48: :48: :48: :48:
cipofuzo17
Príspevky: 85
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cipofuzo17 »

dakujem vsetkym, a tych mudrych kokotov ktory maju vsade znamosti mam akurat v pici. nemam original xenony ale su tak nastavene ze vobedz neoslnuju,(aspon kazdy ktoreho som sa opytal mi to povedal) ale chcem tam kupit aj tak original svetla s sosovkou. (a este k tym znamostiam znacka 666 elektroni 18 v tp zapisane) ja som len to chcel vediet ci saa to da aj legalne.
cipofuzo17
Príspevky: 85
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cipofuzo17 »

bud ich musim zalestit alebo si musim kupit nove. aked uz kupim tak sosovkove original hella.
marko77
Príspevky: 135
Dátum registrácie: 04.02.2008 12:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marko77 »

V Blave kontroluju aj spiatočku normálnym smrtelníkom :-\ a ked nemaš originál xenon tak pojdeš pešo tak ako už bolo povedané :4012: . Ja som za aby každému za takéto svetlá zobrali aj rodný list lebo tieto svetlá svietia do pače a nie tam kam majú. :3c90:
martino611
Príspevky: 562
Dátum registrácie: 14.11.2007 16:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martino611 »

donmartin napísal:navysee autor temy sa nejako neozyva...
dalsi :angry: na styl KOWO77( http://forum.autobazar.eu/bmw745d-olej-t27439.html )
presunte tuto temu do kategorie na pobavenie
:48: :48: :48: :48: :48: :48:
tak toto je silna kava... takym ludom uz niet pomoci... myslim ze ani dospievanm sa to nezlepsi
MerfiLv
Príspevky: 37
Dátum registrácie: 06.02.2011 16:34
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa MerfiLv »

erik34 napísal:
keko535 napísal:Jasneeee ze sa pytas,svetla neries hlavne aby ti svietilo nieco a cuvacky nepozeraju.Jazdis vacsinou dopredu nie? Kasli na to ,kludne chod na STK :2f93: :40bd:
By si sa cudoval.Ja som mal tiez passata b5.Bolo na stk a pozeral aj cuvacky.Svetla ti musia svietit.No pozor ak nemas xenon v tp alebo ostrekovac na svetlach tak sa rozluc stym ze ta pusti dalej.Jedine ak to budes mat vybavene, ale aj v tedy potrebujes mat vsetko ok svetla brzdy nevynimajuc a dokonca aj lekarnicku!!!
V mojom mondeu som nemal xenony zapisane v tp a boli tam od vyroby...
Co sa tyka China,tak fakt je,ze to svieti ako UFO,je to extremne poruchove,Skor zhori starter,ako vybojka a to zhori myslim doslovne.Pri Novej Bani som pomahal chlapikovi na Golfiku hasit,ked sa mu Hid-ky zapalili auto.
Kaslat na STK a zelenych..aj bez nich to treba to vyhodit za psom
flyte
Príspevky: 650
Dátum registrácie: 29.01.2011 21:36
Zdieľať na Facebook

.

Príspevok od používateľa flyte »

fabricke xenony sa do TP nezapisuju...
donmartin
Príspevky: 536
Dátum registrácie: 25.06.2007 12:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa donmartin »

cipofuzo17 napísal:dakujem vsetkym, a tych mudrych k*** ktory maju vsade znamosti mam akurat v pici.
dakujeme...dufam ze coskoro pojdem na nejakom obrovskom aute oproti tebe...
este napis spz :rouler: :42f7:
Orfeuslv
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 04.02.2011 18:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Orfeuslv »

donmartin napísal:
cipofuzo17 napísal:dakujem vsetkym, a tych mudrych k*** ktory maju vsade znamosti mam akurat v pici.
dakujeme...dufam ze coskoro pojdem na nejakom obrovskom aute oproti tebe...
este napis spz :rouler: :42f7:
Zostrelis ho z cesty? :40bd:
Ale fakt je to humus.Ked to sem prislo,tiez som to vyskusal a po prvej nocnej jazde to slo von...
laura
Príspevky: 1400
Dátum registrácie: 03.03.2005 11:52
Bydlisko: Levice
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laura »

ako tak z pohladu T K citam, tak fakt dobre citanie a vela múdrostí :d :D

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 73 neregistrovaných