VW Passat - prehrievanie

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Zuznik
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 18.02.2011 13:48
Zdieľať na Facebook

VW Passat - prehrievanie

Príspevok od používateľa Zuznik »

Dobrý den, chcela by som sa opytat, ci sa niekto rozumie do termostatu.Neviem ci to suvisi presne s tym ale mame WV passat a zo zaciatku bolo vsetko ok ale po case nam zacala vyvierat voda.Nestava sa to casto ale ked ideme po dilanici a ideme napr.do kopca voda nam vyvrie ale stava sa nam to aj na rovnej ceste.Kurenie nam ide ale vcera nam na chvilu prestalo ist aj to.Moze to byt hlava pod motorom alebo vie mi niekto poradit, co by to mohlo byt?dakujem :-)
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

co tak napisat rocnik a aky je tam motor?
Zuznik
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 18.02.2011 13:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Zuznik »

Rocnik je to 2001 a motor vam neviem povedat.zalezi na tom aky je tam motor,ked to ma mozno nieco spolocne s termostatom?dakujem
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

aspon benzin- nafta? Moze to mat aj uplne ine priciny ako termostat
Zuznik
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 18.02.2011 13:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Zuznik »

je to nafta a motor je 1.9.ale termostat sme uz vymenili...
Zuznik
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 18.02.2011 13:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Zuznik »

Myslime si ze je to tesnenie pod hlavou,ale nie sme si isty...robi to hlvane ked stupame do kopca a mizne nam aj voda z nadrzky.
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

no to tesnenie pod hlavou skor ako v tom prvom prispevku vraj ,,hlava pod motorom,, :4090: Pravdepodobne to bude to tesnenie ked sa aj voda trati a preto aj auto nekurilo lebo bolo zavzdusnene a bez vody. Hlavu dole, prezriet tesnenie, hlavu dat otlakovat a prerovnat
Zuznik
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 18.02.2011 13:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Zuznik »

No asi som sa pomylila,nerozumiem sa tomu velmi..dakujem za pomoc..
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

ved v pohode, len som sa zlakol ze ste niekoho zrazili a mate hlavu pod motorom :-)
Zuznik
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 18.02.2011 13:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Zuznik »

Nie len som potrebovala pre priatela zistit co to vlastne je lebo sme si neboli isty a ja som to na nete nenasla..dakujem este raz
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

a ked napises odkial si, mozno Ti poradime este aj to, kam s tym ist, aby Ti to pozreli...len je zaujimave, ze sa nepyta priatel, ale Ty...D..ale fajn, baby su tu vytane rovnako..ak nie viac... :3035:
libero1071
Príspevky: 370
Dátum registrácie: 01.09.2010 15:28
Bydlisko: okr.SENICA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa libero1071 »

taktiež to tipujem na tesnenie,prinajhoršom aj hlava..nedávno sme riešili to isté na OCT.1.9 TDi-PD,77kw
VOJTO55
Príspevky: 1906
Dátum registrácie: 12.12.2009 20:01
Bydlisko: Revúca
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VOJTO55 »

...Ešte by som pred takou nákladnou opravou zistil,či zopína ventilátor chladenia...zohriať motor-otvoriť kapotu a sledovať...aj keď už vypadlo kúrenie,mohla vyvrieť voda a keď je jej málo-nekúri...je to tiež jedna z možností...
Zuznik
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 18.02.2011 13:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Zuznik »

Takze ahojte...ja som bola zvedava,ci to nemoze byt nieco horsie ale priatel ratal s tym ze to moze byt to tesnenie.kurenie nam ide normalne,dnes sme boli aj v nitre a nic sa nedialo.stane sa to mozno 5ciest jeden alebo dva krat.moze byt aj to ze termostat sa z tisic krat napr.akurat ten jeden neotvori?sme z Nz a za dobre rady budem len vdacna.a baby sa nemozu rozumiet do aut?dakujem
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 66 neregistrovaných