Spoľahlivé novšie SUV

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

fzubaty
Príspevky: 1624
Dátum registrácie: 04.11.2022 13:45
Zdieľať na Facebook

Re: Spoľahlivé novšie SUV

Príspevok od používateľa fzubaty »

Az take hrozne to nie je. 7 servisov na sk.
corocafe
Príspevky: 105
Dátum registrácie: 28.04.2007 08:59
Zdieľať na Facebook

Re: Spoľahlivé novšie SUV

Príspevok od používateľa corocafe »

Ahoj , neviem či ti to pomôže , ale poviem ti môj prípad.

Jazdím už v 3 generácii KIA SPORTAGE....a som veľmi spokojný , spoľahlivosť , pohoda, výkon....akurát by som asi nejazdil na benzíne ako píšeš. Pri 20 000 nájazde je nafta v pohode,
pogo-roll
Príspevky: 310
Dátum registrácie: 02.08.2009 11:21
Zdieľať na Facebook

Re: Spoľahlivé novšie SUV

Príspevok od používateľa pogo-roll »

fzubaty napísal: 31.03.2023 06:54 Az take hrozne to nie je. 7 servisov na sk.
7 servisov sa mi zda dost hrozne ... a este hroznejsie bude ked s tym pride do neautorizaku ... minule davali reportaz o "stastnom" majitelovi cinskeho auta v reflexe na markize ....ja by som si cinske auto nekupil (teda mozno volvo ) cudujem sa ze ludia sa na kazdu blbost vypytuju napriklad kosacka notbook mobil " a kto to vyraba" a ked im povedia ze cina tak ohrnaju nos ...ale 20litrov za cinske auto bez historie servisneho zazemia a skusenosti vysolia lebo bolo o par eur lacnejsie nez zabehnuta korejska konkurencia pripadne dacia a pod... to je pre mna nepochopitelne staci ze tam daju logo MG "anglicka legenda" :40bd:
leonNL
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 16.09.2009 16:05
Zdieľať na Facebook

Re: Spoľahlivé novšie SUV

Príspevok od používateľa leonNL »

pogo-roll napísal: 31.03.2023 11:3820litrov za cinske auto bez historie servisneho zazemia a skusenosti
Toto je este ten lepsi pripad. Ale si zober pacientov, ktori vysolia 100tis za auto (nazvime to radsej nepodarok) bez historie, bez sance na servis, s dojazdom smiesnych 300km (aj to len v zavetri kamiona), z ktoreho kedykolvek ani nevies kedy odleti celne sklo ci strecha, s fugami ako v stodole na kolene opravena buracka… atd atd. Mam na mysli Teslu, a nie tu zo Stropkova. Tak oproti tomuto je cinan za 20 viac nez slusne auto.
Hrdym majitelom:

W219 CLS63AMG 2010

W211 E55AMG 2005
dodik13
Príspevky: 534
Dátum registrácie: 27.01.2013 23:40
Zdieľať na Facebook

Re: Spoľahlivé novšie SUV

Príspevok od používateľa dodik13 »

Do mesta s zvysenym podvozkom a aj 4x4 a este spolahlivym benzinovym motorom je dacia duster celkom fajn a za cenu 23000 e sa ani nic nove s zarukou v tejto konfiguracii neda kupit. :2f93: A dialnicu to sem tam tiez zvladne . Kto ma vyssie naroky tak si musi priplatit
kakuk
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 17.03.2023 14:32
Zdieľať na Facebook

Re: Spoľahlivé novšie SUV

Príspevok od používateľa kakuk »

ste tu velmi mudri.... a naozaj ste len batolata.....
jojko1001
Príspevky: 226
Dátum registrácie: 27.01.2008 16:05
Bydlisko: H.O.
Zdieľať na Facebook

Re: Spoľahlivé novšie SUV

Príspevok od používateľa jojko1001 »

máš ,, - 9ty rok mam Corolla sedan 2014 1.6 M6 od novoty, najazdene cez 150000km,,
teraz ked budeš mať ,,kabicu,, tak najazdíš za 10r. 100000km a budeš rád ked po diaľnici pôjdeš stovkou. - ,,TESLA,, to je diagnoza, nemôžeš sa baviť s ľuďmi čo sú zástancovia tesly, tam nepochodíš, aj ked musím povedať,, naháňať,, sa s teslov po autobane do 230, si bez šance, je to zábava, hlavne ked vieš , že dlho nevydrží.
skôr ako by si kúpil aj nové čínske, najskôr sa na ňom povoz a potom zvažuj.sám som si skúšal DFSK elek. škoda komentovať. teraz pred týždňom MG4 el. musím povedať mám ho v prvej trojke na kúpu.
- Prve, 2,2 CRDi AT, r.v. 2019, po 2,5 rokoch a najzdenych cca150000 km
to už má aj nárok, že ti odíde, ale ten sa ,,nevypaľuje,, škoda ,,penéz,,v D vyčistenie 100e, len im to musíš tam priniesť.
- ked máš problém nasadnúť do oktávky, ma by si začať niečo robiť so sebou, nie si kupovať vysoké autá, tiež nie som najml. ved si pamätám ešte tatrovky111 na cestách a moje obľúbené auto je TTčko, za 14rokov po víkendoch najazdené cez 200tis.
pogo-roll
Príspevky: 310
Dátum registrácie: 02.08.2009 11:21
Zdieľať na Facebook

Re: Spoľahlivé novšie SUV

Príspevok od používateľa pogo-roll »

leonNL ano tym sa tiez cudujem ... ale narozdiel tych co si kupuju MG tak maju kopu penazi a v garazi mozno dalsich 5 aut ... pripadne su to privrzenci sekty Elona Muska tam vsetka logika a rozumne argumenty koncia .... nadruhu stranu treba uznat ze zrychlenie 2sec je na auto za 100litrov celkom dobry predajny argument .... ale asi tak jediny
biker610i
maskot fóra
Príspevky: 3536
Dátum registrácie: 29.05.2009 18:50
Bydlisko: plechovy hotel
Zdieľať na Facebook

Re: Spoľahlivé novšie SUV

Príspevok od používateľa biker610i »

vykopanafosilia napísal: 28.03.2023 17:17 Kto z vás má nejakú starú karburátorovú sprostosť (nemyslím veterány, ale auto na každý deň) so 40 koňmi, lebo "odvezie ma to rovnako ako auto za sto litrov"?
Konkrétne ja mam fiat uno karburator a je prihlásene na klasickych znackach a vyuzivam ho aj na bezne jazdenie :4012: :rouler: :rouler: aj tie kone si trafil :d :D
mazda 323f 1.5
fiat uno logo 1.1
Scania R450
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Spoľahlivé novšie SUV

Príspevok od používateľa oco13 »

Ja mám Opel Combo - teda Bčkovú Corsu s hladkým dieslom 40kw , nemá to ani len abs. lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 85 neregistrovaných