kupa auta rozpocet 5 - 6 tisic

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
kajo07
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 14.06.2012 00:00
Zdieľať na Facebook

kupa auta rozpocet 5 - 6 tisic

Príspevok od používateľa kajo07 »

Zdravim vas! Chcem si kupit v najblizsej dobe nove auto ako som uz spomenul cena do 5 - 6 tisic €. Potrebujem teda nejake dobre rady od ludi, ktori maju s tym skusenosti. Som mlady chalan a chcem nieco vacsie - stredne, chcem vyskusat diesel aby som nemal hlavne taku spotrebu ako teraz 8l a niekedy aj viac. Mam vybrate toto:

1. Skoda Octavia II - r.v.2005, 1.9 TDI 77kw(105 PS), km je zbytocne davat si myslim lebo v nasej republike si to kazdy predajca zaokruhluje sam :D,

2. Mazda 3-sedan - r.v. 2005 1.6 MCD SDN, 80kw(109 PS),

Este som si pozeral Ford Focus 1.6 TDCi 81kw.
Neviem, ktore z tych dvoch, co sa zatial rozhodujem. Cital som aj vselijake recenzie o tom ale u obidvoch typov aut som nejake velke zavady nenasiel, vsetko normalne opravi a udrzby aut. Bol by som rad ak by niekto, ktory ma skusenosti s tymito autami mi poradil. Ludia typu, ze si precitaj, nebud lenivy a pod... mi nemusia odpisovat, lebo som uz toho cital vela. Dakujem teda za radu ochotnym ludom :3dcline:
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

A co by si teda chcel citat od nas, ked si toho vela precital?

ak si vela cital, vies ze octavia je jedno z najviac premiestnovanych aut bez vedomia majitela..

a co sa tyka spolahlivosti, s tym suhlasim, ze je to jedno z mala aut, ktore su vcelku lahko opravitelne a aj relativne lacne na udrzbu...avsak co sa tyka ceny, ak chces nejake pekne auto, budes si musiet mierne priplatit..tak okolo 7 tis uz mas moznost vyberu..

ak mazdu, pozeral by som nie 3, ale radu 6..dokonca viem o uzivatelovi ti na fore, ktory ju predava, a je s nou nadmieru spokojny, len zistil, ze potrebuje vyrazne vacsie auto ( stavebna firma ), a rozvazat svojich zamestnancov na mazde velmi nechce..tak kupil tranzit, ale potrebuje este nieco novsie..podobneho typu..

a k mazde Ti povie vacsina uzivatelov, ze to je auto ktore sa oplati...rovnako ako honda..

dalsia vec, preco nerozmyslas nad benzinom v kombinacii s LPG? tam mas tych moznosti ovela viac, a sekvencne vstrekovanie plynu je velmi dobre nadstavitelna vec, a fungujuca..a naklady na prevadzku su niekde inde, ako na dizlovom aute..

porozmyslaj
Napísať odpoveď

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 13 neregistrovaných