Suzuki Jimny G13BB

Diskusia ohľadne vozidiel značky Suzuki

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

lajko22
Príspevky: 32
Dátum registrácie: 01.06.2010 13:43
Zdieľať na Facebook

Suzuki Jimny G13BB

Príspevok od používateľa lajko22 »

Ahojte, menil niekto z Vas motor G13BB z Suzuki Jimny na Suzuki Wagon R ? Kody motorov su rovnake, ide o to ci sa to dá, prip. co treba menit. Dikes za odpoved.
YxoYpsilono
Príspevky: 3391
Dátum registrácie: 14.08.2008 16:55
Zdieľať na Facebook

Re: Suzuki Jimny G13BB

Príspevok od používateľa YxoYpsilono »

ak mas rovnaky kod motora, tak to nebude problem prehodit.
Pripadne drziaky sa zvycajne daju preskrutkovat.
lajko22
Príspevky: 32
Dátum registrácie: 01.06.2010 13:43
Zdieľať na Facebook

Re: Suzuki Jimny G13BB

Príspevok od používateľa lajko22 »

pravdupovediac malo by to pasovat s mensimi upravami, no porovnal som to pohľadom, pricom na jimny je ina olejova vana pri vyfukovom potrubi, na remenici ma vrtulu, na wagone to nieje, jimny ma aj vacsie sanie nad vstrekmi...
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Re: Suzuki Jimny G13BB

Príspevok od používateľa seven549 »

motor urceny na auto co ma asi ram a motor urceny do auta kde je samonosna karoseria.

videl som opacny experiment kde sa motor z auta kde je predny pohon daval do auta kde je zadnokola alebo 4x4.

blok motora bol rovnaky prevodovka sadla,aj hlava valcov na oko rovnaka ale sanie uz nebolo.boli tam nejake zmeny.

tak isto auto co malo predny pohon malo inu olejovu vanu cize aj inac ulozene olejove cerpadlo.

trebalo prestavat cely spodok motora z stym cerpadlom aby tam sadla olejova vana koli prednej napravnici

podarilo sa to ale ten cas bol neuveritelne dlhy.

treba vidiet fotky pozorne ako vyzeraju oba motora ked su vonku z auta.a popozrat ako je tam riesene sanie a vyfuk.ci to ma sanie a vyfukove zvody na jednej strane alebo jedna strana sanie a druha vyfuk.

to ze je blok motora rovnaky nestaci.
Napísať odpoveď

Návrat na "Suzuki fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 69 neregistrovaných