Seat Altea XL 2010 - neodomyka centrál dvere

Diskusia ohľadne vozidiel značky Seat

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

uwa0917262008
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 08.04.2024 15:27
Zdieľať na Facebook

Seat Altea XL 2010 - neodomyka centrál dvere

Príspevok od používateľa uwa0917262008 »

Zdravim, chcel by som sa spýtať aky problem môže byť keď mi centrál neodmkne dvere iba zamkne. Pri odomknutí zámok akoby cvaka ale neodomkne. Zamyka v poriadku. Kabeláž je v poriadku tak isto aj v prechodkach. Môže byt problem v mikrospinacoch ? Alebo rovno vymenit zámky ale treba ich znova kodovat ? Ďakujem za reakcie :42f9:
filippi
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 10.03.2021 11:48
Zdieľať na Facebook

Re: Seat Altea XL 2010 - neodomyka centrál dvere

Príspevok od používateľa filippi »

Nech sa páči:
ak si technicky trocha zručný - youtube ti ušetrí 200€ ako mne. Nájdi si v angličtine "Seat Altea front door lock not working? This trick saved me 200" a podobné témy, je tam toho požehnane pre koncern. Platí to pre predné aj zadné dvere. Oprava za cenu wd40 /4€/. Aku vrtačka a vrták 2,5 je snad k dispozícii. Ja som vrtal pre istotu dve dierky podľa dvoch postupov na nete a po vystriekaní wd-čkom.../čo som robil na etapy počas asi 10-15 min/ som to v intervaloch 1-2 min striekal a po nahodení tapaciru na miesto-som skusil dialkovíé........a sa nič nedialo. Ale po cca 30minutách to začalo normalne fugovať. Asi sa potrebovala všetka tá nastriekaná tekutina odpariť.
Napísať odpoveď

Návrat na "Seat fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 12 neregistrovaných