Range Rover, Land Rover - kupit ci nekupit ?

Diskusia ohľadne vozidiel značky Rover

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

tenere660
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 25.10.2014 15:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tenere660 »

Pre ACONA ktory si mysli ze Unimog je len na Trial.Skus precestovat vychod Ruska,Mongolsko,pripadne Zapadnu Afriku,a ked budes mat stastie tak tych Unimogov zopar uvidis.Je to na podvozku nakladneho auta s obytnou nadstavbou.Vacsinou maju CH,NL alebo D znacky.ale ceny za dobre vybaveny kus atakuju 200 Tisic.Pojdes sice len okolo 90-100km/h,ale s privesom viac tiez nepojdes.Ale z urovne Tvojho prispevku je jasne,ze pre Teba je najvacsia "exotika" chorvatsko.
tenere660
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 25.10.2014 15:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tenere660 »

Ale ako hovori zadavatel temy,trollov Treba Ignorovat.
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

Lubos koniec "karavaningu" v skutocnosti spravil zakon c.74 z roku 1958, ale zjavne to v genoch populacie este koluje lol
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
slash23
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 03.08.2009 14:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa slash23 »

Kde sa da zarobiť volných 80-120 tisíc na auto?
bandit97
Príspevky: 1199
Dátum registrácie: 24.01.2011 19:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bandit97 »

Chod sa opytat niekde do cirkusu.. Ty maju s tahanim karavanov takychto rozmerov a aj s cestovanim ako takym dost skusenosti.. Akurat som neska pozeral v TT ze su a spomenul som si na tuto temu.. Stoji tam nejaky americky pickup s obytnym NAVESOM!! A vyzeralo to ako rozumna volba na manevrovanie.. Tak od oka laika... :-\
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lorak777 »

to sa neda ani docitat, nie to este radit, aj ked par dobrych myslienok tam bolo. A propos lubos - ze sa nechas tolko do toho zamotat ????
bavorak6969
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 14.09.2008 17:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bavorak6969 »

Viem, ze to neodpoveda na povodne polozenu otazku, ale aspon pre info.
Ja by som to riesil prespavanim v hotelom a ako dopravny prostriedok by som vyuzil nieco taketo vw doubleback. Karavan je super, ale podla mna stravis vela casu najdenim vhodneho miesta, kde ho zaprkujes a potom prejazdom k miestu urcenia. V pripade ak by si nenasiel vhodne miesto na prespatie, mozes spat aj v tom doublebacku. Je to ovela obratnejsie na ceste, zaparkujes kdekolvek kde aj s osobnym autom, len ta cena... Taktiez s tymto sa mozes prepravovat vyssou cestovnou rychlostou a nelaka to tolko pozornosti ako karavan.
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

lubos zimovcak napísal:.... a na rovinu:
to chceš celú dovolenku preležať vo vnútri, alebo nestačí iba prespať v "pokoji"?
Pretože si myslieť, že sa lepšie vyspíš v prívese, než v hoteli je..., ...
Nerozumiem čo niektorých ľudí vedie presviedčať iných o svojom presvedčení. Ja poznám 2 rodiny ktoré sa na karavaning dali po r. 2000, už majú kopec známych a inak ako karavanom si dovolenky nevedia predstaviť. Cestujú každý rok skoro celé leto a potom celý čas spomínajú na zážitky. To, že ty to tak nechceš, neznamená, že iným to nevyhovuje. Mne napr vyhovuje tárať sa po necestách a spať v aute
mr-alien
Príspevky: 92
Dátum registrácie: 29.12.2008 18:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mr-alien »

Mat 120 t€ na europu je luxus sam o sebe. Ak si uz presvedceny o tom ze to chces realizovat tak ako si pisal chod do toho. Ja by som si zvolil xc90 alebo landcruisera.
Prives ci co to chces kupit by som sa vykaslal v kazdom meste najdes ubytovanie za par € ked mas dostatovnu financnu rwzervu tak ta necaka ziadny stres.
klabzuba
Príspevky: 32
Dátum registrácie: 04.06.2016 10:19
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa klabzuba »

Idem kupovat auto, najlepsie SUV, dovody som tu uz pisal a kedze v buducnosti planujem aj cestovat ( sposob ako rozhodneme neskor, ale najpravdepodobnejsi je ten karavan/prives), nechcem neskor lutovat, ze som to nedomyslel. Cize auto budem zatila vyuzivat ako dopravny prostriedok, ale potencialne chcem aby malo aj uz aj tu "pridanu hodnotu", ktoru neskor zuzitkujem. Aj preto nechcem kupovat ako mi tu viaceri radili kupovat LC, ci Pajero, pripadne este vacsie obludy, kedze to auto bude zatila sluzit dost konvecnym sposobom, teda na cestu na nakupy, chalupu etc. Na cestovanie chcem minut rocne cca 15 000 e, co sa da v hoteloch minut kludne za mesiac, dva... Cesta bez karavanu znamena, striktne ju naplanovat, presne vediet, kedy a kde budem kvoli ubytovaniu v hotely, penzione motorsete. Na mna to posobi dost stresujuco, prespavat v aute nechceme...
kiklop263
Príspevky: 671
Dátum registrácie: 26.04.2008 19:45
Bydlisko: BA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kiklop263 »

skúsim k téme:

..... "autíčkári" čo ťahajú autá na vozíkoch: veľmi dobré referencie na ťahania majú LR RANGE ROVER - 3,5t

všetky tieto caravany sú do max.3,5t hmotnosti.

potom je tu možnosť PICK UP a k tomu caravan náves
ako napr.

[img]http://www.tischer.ch/trailliner/templa ... lliner.jpg[/img]

na jednej českej stránke som dokonca videl "americký náves" na predaj aj s autom už na CZ značkách.

**************************************************

niekto sa túla caravanom po cestách a niekto sa túla "caravanom" po necestách:

https://bronconamiestohotela.com/

http://www.ivano.sk/

**************************************************

nerozumiem určitým prispievateľom, má pripravený určitý rozpočet a chce len poradiť. Takí čo si myslia,že sa chce len ukazovať namiesto drízdania začnite surfovať a nájdete aj iných SK cestovateľov.
:4012:
pidizvi
Príspevky: 3398
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

viem, ze to nie je pre kazdeho, ale cestovat stovky km v niecom hentakom musi byt utrpenie v kazdej zakrute. Radost z cesty nulova.
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

Nemáš pravdu. To máš tak, niekto má radosť ak pretiahne 100kilovú, niekto to má pri 50kilovej. Nikdy nesmieš hodnotiť podľa seba.
kiklop263
Príspevky: 671
Dátum registrácie: 26.04.2008 19:45
Bydlisko: BA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kiklop263 »

Acon - s tým sa nedá len ako súhlasiť :2f93:

Návrat na "Rover fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný