Renault Master 2.3 diesel 165 - strata výkonu

Diskusia ohľadne vozidiel značky Renault

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

matres111
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 18.07.2011 18:38
Zdieľať na Facebook

Renault Master 2.3 diesel 165 - strata výkonu

Príspevok od používateľa matres111 »

Dobrý deň potreboval by som pomôcť mám 2.3 165 Renault master problém strata výkonu pri 90-100km auto stratí vykon.... Kontrolka žiadna elektronika OK vymenil som Obe Turba EGR elektronické a nepomohlo ďalej senzor tlaku turba plus senzor tlaku plus intercooler atď neviem čo ďalej hadice prekontrolovane podľa mechanika ok turba pískajú neviem prečo keď sú tam druhé ale to isté robili aj tie predtým príznaky: 1 2 3 ok ako náhle sa dostanem nad 70 auto stráca výkon tak isto jemný kopec hoc idem 90-100 auto ide ale keď je tam mali kopček spomaľuje akonáhle ide Rovinka zase sa rozbehne ale nieje to ono prosím o radu auto bolo v dvoch servisoch plus tretí bol Renault kde povedali že po elektronickej stránke je všetko ok a je to mechanická zavada:/ Ďakujem za každú radu
miroslav114
Príspevky: 638
Dátum registrácie: 17.03.2015 21:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa miroslav114 »

Zdravím ta , môže tam byt všetko možné , začal by som filtrom , palivo vzduch , či náhodou nieje niečo pr nasávaní čerstvého vzduchu do filtra , premeranie tlaku paliva , tesnosť ventilov a podobne . Renault servis sú fuseri , zamestnávajú tam metiarov a nie mechanikov . Veľa šťastia
avelmak
Príspevky: 2654
Dátum registrácie: 25.12.2008 16:29
Bydlisko: Rimavska Sobota
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa avelmak »

matres-asi si dal vymenit upolne zbytocne tieto veci.Strata vykonu je podla teba pri zatazi?Pri zatazi aky je tlak paliva,aky je tlak turba atd?Renault ma dobru diagnostiku,da sa vsetko odhalit,vycitat medzi zivymi udajmi.Ak chces podrobnejsie napis mi ss,alebo donies auto opravim ti.
kye
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 19.04.2010 11:05
Zdieľať na Facebook

Re: Renault Master 2.3 diesel 165 - strata výkonu

Príspevok od používateľa kye »

Ak mas často poruchu nepremýšľal si to predať a požičať si z požičovne? Dlhodobý Prenajom Ta bude stať po prepočte všetkého možno aj lepšie ako podnikať na starej dodávke, ktorá je neustále pokazená a treba do nej investovať kopu peňazí, kupovať pneumatiky, bežný servis atď. Nehovoriac o tom,že ti v nej stojí cash a stráca na hodnote vekom aj nájazdom km. Skús si napr. pozrieť túto www.autopozicovnaextra.sk určite ti dajú dobrú ponuku. Majú iba nové vozidla a nestaraš sa o pneu a servis.
Napísať odpoveď

Návrat na "Renault fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných