THALIA 1 vas nazor na auto

Diskusia ohľadne vozidiel značky Renault

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

blazej11
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 29.11.2008 18:40
Zdieľať na Facebook

THALIA 1 vas nazor na auto

Príspevok od používateľa blazej11 »

chcel by som vediet aky mate na nu nazor.
Naposledy upravil/-a blazej11 v 02.03.2009 18:11, upravené celkom 1 krát.
jouzsi
Príspevky: 180
Dátum registrácie: 29.09.2005 11:31
Bydlisko: NZ
Zdieľať na Facebook

Re: THALIA 1 vas nazor na auto

Príspevok od používateľa jouzsi »

blazej11 napísal:chcel by som vediet aky mate na nu nazor.
Pri každej ceste v tomto aute si buchnem hlavu buď do strechy alebo do dverí a potom nadávam a nadávam a nadávam... Je to papierové autíčko pre trpaslíkov...
jergy
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 01.04.2007 23:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jergy »

ked si sadnem do thalie, tak nemam pocit ako by som si sadol na sedačku v aute ale na drevenú stoličku v kuchyni....
EssoSk
Príspevky: 435
Dátum registrácie: 15.08.2008 19:39
Zdieľať na Facebook

e

Príspevok od používateľa EssoSk »

ruky prec... kazive mechanici z renaultu ju prezivaju pathalia ... a videl si crash testy ? 2kovi golf mal lepsie vysledky ako toto.... dalej kvalita spracovania ?? zaslepky na sruby kde sa len pozries ? to nieje sedadlo to je drevena stolicka z kuchine...
petyy
Príspevky: 3134
Dátum registrácie: 16.12.2009 15:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa petyy »

lacné vozítko, ktoré sa ani nesnaží zakryť svoje lacné prevedenie, ktoré je podla mna na urovni dacie.malo miesta, malý uložný priestor, design nič moc, interiér velmi sparťansky riešený... ale proti gustu... ja by som už radšej polo alebo fabiu, príp. ibizu ak by som pozeral po takých malých autách.
EssoSk
Príspevky: 435
Dátum registrácie: 15.08.2008 19:39
Zdieľať na Facebook

e

Príspevok od používateľa EssoSk »

petyy: Thalia = dacia logan :4090: :40bd:
sipper
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 23.10.2008 23:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sipper »

hmm.. som student (stredoskolak) toto auto vyuzivam ako auto po krsnom technicky je moje..nie som ziadny clovek, ktory sa vyzna v autach takze Vam skor poviem svoje pocity z tohto auta: je urcene skor pre ludi, ktori auto vyuzivaju maximalne do mesta a spat,pre dochodcov alebo ludi, ktori na nom prilis vela nenabehaju..kufor je nosny kamen charakteru tohto auta v celku skvelych cca 400 litrov.zatial som ho do plna naplnil len so siedmymi prepravkami.velmi vhodne na vacsie nakupy v hypermarketoch.nevyhodovou je ze sa zadne sedacky nedaju zlozit v po jednom resp. po dvoch ale treba zlozit celu stenu sedaciek (aspon teda v mojom pripade)..auto vsak velmi cudne drzi v zakrutach, pred kazdou sa modlim, pretoze sa velmi cudne naklana. interier je maly, predsa len je to clio s ritkou takze vzadu si cestujuci celkom uziju..ja som v nom viezol 4 dospelych vzadu a naozaj neviem ako sa tam napratali ( nejake to promilo urobili svoje).motor pri prazdnom aute celkom slusny mam 1,4l 55kW avsak pri nejakom zatazeni sa uz trosku vlecie ale viem, ze to nie je pretekarske auto a radsej predbieham len ked som v nom sam.hlavne je lahke parkovanie,strcim sa s nim skoro vsade aj na preplnenom parkovisku.servis neviem nemam s nim zatial skusenosti chystam sa len na vymenu oleja a kontrolu brzd.auto ma 8rokov nabehanych 61 000 zatial v pohode..
kacir003
Príspevky: 51
Dátum registrácie: 06.01.2010 14:07
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kacir003 »

ja som snou spokojny. :4012:
kufor nema 400, ale 510 litrov, odveziem tam tolko mrtvol ze obcas aj zabudnem kolko ich vlastne veziem.
na motor sa nestazujem, vzhladom na zo ze mam pod deklom 72kW = 98 PS (1.4 16v), taha skvele ale fakt je ze sa v zakrutach nebezpecne naklana. v tiahlejsej zakrute (vyjazdy na nadjazdy) a podobne si pripadam ako na klopenej drahe. exterier neriesim, vzhladom na to ze ked sedim vovnutri tak ho ani nevidim, a cicky na to nebalim. interier je taky chaby na pohlad a dotyk, ale sluzi. osobne mi len vadi umiestnenie klaksonu :342a: na konci smerovkovej packy. jednoducho nie je tak poruke, ved nie nahodou ho ma drviva vacsina auta na volante. :41c2:
Napísať odpoveď

Návrat na "Renault fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 67 neregistrovaných