Clio-Spárovanie klúča s autom

Diskusia ohľadne vozidiel značky Renault

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

redfavo
Príspevky: 273
Dátum registrácie: 16.08.2008 16:46
Zdieľať na Facebook

Clio-Spárovanie klúča s autom

Príspevok od používateľa redfavo »

Ahojte mám clio 99 a z ničoho nič prestal ísť centrál na klúčiku(bliká klúčik ale neodomkne-zlyhala asi komunikácia medzi autom a klúčikom)...vnutri pri palubovke je tlačidlo na centrál a to zamyká všetky dvere ale bez použitia smeroviek...avšak ked som mal problém s immobilizérom prestalo ísť aj centrálne...tak som dal immo opraviť a týpek mi potom spároval klúč s autom pomocou toho tlačidla vnutorného centrálu a otáčaním klúča v spínačke(žial tak rýchlo,že som si to nezapamatal)...viete mi poradiť aký je postup(aj do buducna,keby sa mi to stalo)

dakujem
duro8
Príspevky: 632
Dátum registrácie: 26.02.2007 15:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa duro8 »

...Renault servis to sparuje cez diagnostiku za cca. 20,-eur alebo pozri www.autokluce.sk
roman66666
Príspevky: 548
Dátum registrácie: 26.11.2008 20:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa roman66666 »

nasiel som toto: podrz tlacidlo na zamykanie dvery az kym necvakne dvakrat potom vloz kluc do zapaloania a stlac na kluci tlacidlo
ale aj toto:U mě stačilo znovu spárovat klíček s imobilizérem v autě - postup: držet tlačítko palubního PC, zároveň otočit klíček do druhé polohy, tím se rozsvítí a rozpípají všechny kontrolky na palubce, nechal jsme to tak běhat, dokud to samo nepřestalo pípat, potom jsem klíček vypnul a poté bez problémů nastartoval.
martincichy
Príspevky: 5451
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

lakinooo napísal: No to je postup na radiove DO. Mam pocit, ze clio 99 ma infra.
áno, má infra
maroxxx
Príspevky: 138
Dátum registrácie: 02.08.2007 13:32
Zdieľať na Facebook

Re: Clio-Spárovanie klúča s autom

Príspevok od používateľa maroxxx »

redfavo napísal:Ahojte mám clio 99 a z ničoho nič prestal ísť centrál na klúčiku(bliká klúčik ale neodomkne-zlyhala asi komunikácia medzi autom a klúčikom)...vnutri pri palubovke je tlačidlo na centrál a to zamyká všetky dvere ale bez použitia smeroviek...avšak ked som mal problém s immobilizérom prestalo ísť aj centrálne...tak som dal immo opraviť a týpek mi potom spároval klúč s autom pomocou toho tlačidla vnutorného centrálu a otáčaním klúča v spínačke(žial tak rýchlo,že som si to nezapamatal)...viete mi poradiť aký je postup(aj do buducna,keby sa mi to stalo)

dakujem
Skus tento postup: http://renault-megane.cz/viewtopic.php? ... chronizace
redfavo
Príspevky: 273
Dátum registrácie: 16.08.2008 16:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa redfavo »

dakujem za cenné rady,včera som bol v sídle autoklúče.sk a dozvedel som sa,že je asi klúčik úplne vťahu...takže si budem musieť dať urobiť nový
Napísať odpoveď

Návrat na "Renault fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 70 neregistrovaných