Laguna Grandtour 1.9 , 88kw

Diskusia ohľadne vozidiel značky Renault

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

berthy27
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 16.08.2009 00:58
Zdieľať na Facebook

Laguna Grandtour 1.9 , 88kw

Príspevok od používateľa berthy27 »

Vedel by mi niekto poradiť? Pri vytočení motora, napr. pri predbiehaní keď podradím tak motor ako keby ťahal na dve doby(potiahne,povolí a potom už ťaha). Ako keby turbo nefungovalo tak ako má, aspoň si ja tak myslím.Poraďte čo to môže robiť. Ďakujem
BorecNaKonec
Príspevky: 128
Dátum registrácie: 17.09.2009 13:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa BorecNaKonec »

zdar..nevim o lagune nic ale na mojej alfe to tiez robilo...az som sa tu docital...ze na sani je tiahlo ktore hybe nejakymi klapkami a to tiahlo ma puzdra plastove...casom sa opotrebuju a potom to tiahlo vypadne a straca sa tlak ...ja ho mam hned za zhavicmi...skus pozriet...inak som aj dnes bol v servise a tam sa neda objednat...jedine cele nove sanie...tak by som bol aj rad keby nahodou niekto vedel kde ho zozeniem...diky...
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

no bud vrakovisko,alebo nove inac sa to neda.podobny problem ma ford mondeo od roku 2001-do neviem kedy.benzin2.0i 16v.plastove klapky v sani sa opotrebuju a potom skocia az k ventilom.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Borec, aj keby sa to dalo kúpiť samostatne ako by si to chcel meniť? :41c2:

Bohužiaľ len celé sanie. A urob to čím skôr kým ti tie klapky nenasaje motor lebo potom sa smiechu nezdržíš...
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

sedel som v jednej lagune ktora "hupala", tahala netahala, pri netahani trochy dymila...

rozbity intercooler.
BorecNaKonec
Príspevky: 128
Dátum registrácie: 17.09.2009 13:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa BorecNaKonec »

pockaj...ako by som to menil?normalne...odpojim zhavice...vyberiem stare tiahlo a nasuniem na klapky nove...nic zlozite...a ked pridam plyn a tiahlo tam nieje tak tie klapky ma tendenciu dvihat a nie tahat dovnutra...bez toho tiahla som najazdil x tisic km a nic...az kym som sa nedocital na fore ze tam nieco take je:)
ondre
Príspevky: 178
Dátum registrácie: 26.07.2008 19:40
Zdieľať na Facebook

Laguna

Príspevok od používateľa ondre »

mp3turbo napísal:sedel som v jednej lagune ktora "hupala", tahala netahala, pri netahani trochy dymila...

rozbity intercooler.
Aj ja sa pridávam k tomu chladiču turba pozri to poriadne nesyčí to niekde?
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

BorecNaKonec... jasná diagnoza, kto iný by písal také bludy, ktorým ani sám nerozumie ako majitel AR
BorecNaKonec
Príspevky: 128
Dátum registrácie: 17.09.2009 13:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa BorecNaKonec »

ivko ivko...ty si iny komplex...ty sa len do kazdeho obuvas...chcel by som vediet a nielen ja...ake tiez mas ty auto a vlastne co si dosiahol v zivote...ked si taky zakomplexovany...ty si asi este panic:)
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Aké auto mám tu mnohý vedia, pretože som to tu písal, stačí si pohladať...
Ale to o čom je teraz reč je o tvojich "technických" poznámkach, boha ked nevieš čo na čo slúži a ako funguje tak nepíš radšej nič, lebo robíš zo seba hlupáka...
BorecNaKonec napísal:...ze na sani je tiahlo ktore hybe nejakymi klapkami a to tiahlo ma puzdra plastove...casom sa opotrebuju a potom to tiahlo vypadne a straca sa tlak ...
BorecNaKonec napísal:...vyberiem stare tiahlo a nasuniem na klapky nove...nic zlozite...a ked pridam plyn a tiahlo tam nieje tak tie klapky ma tendenciu dvihat a nie tahat dovnutra...bez toho tiahla som najazdil x tisic km a nic...az kym som sa nedocital na fore ze tam nieco take je:)
Už som to písal milionkrát, AR si kupujú iba taký čo sa autám vôbec nerozumejú... vid tvoje technické príspevky...
BorecNaKonec
Príspevky: 128
Dátum registrácie: 17.09.2009 13:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa BorecNaKonec »

no pan dokonaly!!!ktory pozral vsetku mudrost sveta...ale ty ma stvojou inteligenciou nikdy vzivote urazit nemozes...kazdy si kupuje auto podla toho ktore sa mu paci a na ake ma peniaze...a zato ze ty si nemozes kupit poriadne auto a len sa vtebe buri zavist...a neviem co som napisal takeho...ta strata tlaku ktorou moze byt pricina plastove tiahlo na klapkach je nerealna mi chces povedat?tak potom si asi moc velky odbornik ktory nosi diagnostiku v hlave!!!toto forum je aby si ludia pomahali...ale to si ty asi este nepochopil...
Napísať odpoveď

Návrat na "Renault fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 69 neregistrovaných