Renault Espace ´05 diesel - Vaše skúsenosti

Diskusia ohľadne vozidiel značky Renault

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

vhsystem
Príspevky: 71
Dátum registrácie: 06.04.2006 23:11
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vhsystem »

mp3turbo napísal:garantujem ti ze si jediny na svete co ma s motorom 3.0d najazdenych viac ako 200.000km.

nie s generalkou alebo bez, ale celkovo :)
No jediny isto nie, to si trosku prestrelil :))) . Urcite vela zalezi ci sa clovek sprava k autu "sluzobne auto je najlepsi jeep", alebo seriozne - obchadzanie dier v ceste, nevytacanie studeneho motora a podobne...

Este som zabudol ze pri cca 290.000km sa repasoval alternator a pri 260.000km som musel rozobrat startovacie karty a nanovo dat prispajkovat tlacitko na zamknutie auta - na oboch kartach odpadlo asi v rozmedzi tyzdna. To je uz ale z poruch vazne vsetko.
jurigad
Príspevky: 669
Dátum registrácie: 15.03.2006 19:58
Zdieľať na Facebook

ak chceš vydieť ojnicu...

Príspevok od používateľa jurigad »

Keď išiel tak išiel pekne , ale pri 200 000 mu vybehla ojnica cez blok a motor/vytečený olej/ k tomu začal horieť-to je 2,2 dci.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

neprestrelil som, ale s tym slusnym spravanim mas pravdu. Tento motor je najmenej podareny motor ktory kedy renault montoval do svojich aut a slusne ti to ilustrujem na tom, ze na DVA ROKY bola zastavena vyroba tohoto technologickeho skvostu. Boli tam vyvadzane neskutocne zazraky aby sa odstranila ta nespolahlivost ale proste ten design je dodrbany podobne ako 1.2htp a s tym sa neda nic urobit.

chces vediet viac? nechce sa mi pisat :)
Andrej7269
Príspevky: 2230
Dátum registrácie: 15.05.2008 13:56
Bydlisko: Rovinka/Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Andrej7269 »

clio ma velky kufor .. ked ho porovnavas napriklad s kufrom na F1 :40bd:
Mercedes Benz W245 BlueEfficiency (03/2009) Benzin bez Turba :)
anti98
Príspevky: 78
Dátum registrácie: 23.11.2008 18:11
Zdieľať na Facebook

Re: Espace r.v. 2005 diesel

Príspevok od používateľa anti98 »

Andrej7269 napísal:Ake dovody by ste mi dali co na tomto aute odchadza a preco nieje dobre kupit toto auto z konca tabuliek ADAC/TUV?
Zvazoval som kupu tohto auta vzhladom na 7 miest a grand/long verziu ktora pri 4 clennej rodine vela pomoze. Podotykam auto by sa malo vyuzivat denne cca. 35000km rocne kombinacia dlhsich ciest a mesto 25-30km.
no ja ked som kupoval Espace tak som si kazdy, co ma zaujal, overil v renault servise ( stoji to 20E), presne mi povedali co bolo menene a co by som este mal menit -podla toho vies ako sa snim jazdilo (od stieracov az po alternator...)zatial uplna spokojnost s Espace 2006/1.9 cdi- plni ucel auta na prevoz maleho dietata , no a do prace mam stare stilo 3d - tiez uplna spokojnost az teraz pri 167000 km vymena dvoch snimacov), no a to su auta z konca tabulky TUV. iba si preveruj co kupujes , TUV tabulky su podla mna ako nabozenstvo.

Návrat na "Renault fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 58 neregistrovaných