ESPACE rucna brzda

Diskusia ohľadne vozidiel značky Renault

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

anti98
Príspevky: 78
Dátum registrácie: 23.11.2008 18:11
Zdieľať na Facebook

ESPACE rucna brzda

Príspevok od používateľa anti98 »

Zdravím! Ma niekto skusenost s elektronickou rucnou brzdou na Espace IV 2006. Od vtedy co sa mi vybila bateria kvoli rozsvietenym svetlam (tri dni boli zapnute a 3 dni sa s nim nejazdilo) mi pri starte a pred rozjazdom svieti check parking brake, hlasenie zmizne po pohnuti sa , evidentne brzda funguje , len to svietenie a hlasenie ma znervoznuje. Jasne , pojdem s tym do servisu na kontrolu ,ak to nepojde inac.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24979
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Neviem Ti poradiť,píšem z úplne iného dôvodu.Prvý raz za desiatky rokov nám padol do montážnej jamy auťák.Ťažký VW dvaja tlačili zadkom dopredu,jedn cez otorené okno korigoval.Tí dvaja sa opreli tak statočne že ten tretí darmo videl že sa mu auto jedným kolom smeruje do jamy,chcel chňapnúť po ručnej.Ibaže,tam bola táto sprostosť.Bez ohladu že to bolo jasné pochybenie ludí,tomu kto na túto stupídnu hovadinu prišiel, by som polámal ruky aby už nikdy nemohol nič pri rysovacej doske nakresliť.
ondre
Príspevky: 178
Dátum registrácie: 26.07.2008 19:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ondre »

mhlavaty napísal:Neviem Ti poradiť,píšem z úplne iného dôvodu.Prvý raz za desiatky rokov nám padol do montážnej jamy auťák.Ťažký VW dvaja tlačili zadkom dopredu,jedn cez otorené okno korigoval.Tí dvaja sa opreli tak statočne že ten tretí darmo videl že sa mu auto jedným kolom smeruje do jamy,chcel chňapnúť po ručnej.Ibaže,tam bola táto sprostosť.Bez ohladu že to bolo jasné pochybenie ludí,tomu kto na túto stupídnu ho*** prišiel, by som polámal ruky aby už nikdy nemohol nič pri rysovacej doske nakresliť.
Doba ide dopredu,ale mech.asi stagnuju aj mne odpalil snimac tlaku aj ked som ho nato upozornil ta brzda je super vec dokiaí nejdeš na jamu. K veci skus cez noc odpojiť baterku možno to pomože.
gulfast
Príspevky: 71
Dátum registrácie: 17.02.2008 14:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gulfast »

Ta elektronicka brzda je totalna kravina...kamoške to odišlo na scenicu 2004ke a 700e v pleci...mna oprava mojej ručnej na prasate vyde o dost lacnejšie a nemusim sa ani do servisu s tym aaa okrem toho ako sa da s takou ručnou šmykat v zime na snehu ??? :)
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24979
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

ondre napísal:
mhlavaty napísal:Neviem Ti poradiť,píšem z úplne iného dôvodu.Prvý raz za desiatky rokov nám padol do montážnej jamy auťák.Ťažký VW dvaja tlačili zadkom dopredu,jedn cez otorené okno korigoval.Tí dvaja sa opreli tak statočne že ten tretí darmo videl že sa mu auto jedným kolom smeruje do jamy,chcel chňapnúť po ručnej.Ibaže,tam bola táto sprostosť.Bez ohladu že to bolo jasné pochybenie ludí,tomu kto na túto stupídnu ho*** prišiel, by som polámal ruky aby už nikdy nemohol nič pri rysovacej doske nakresliť.
Doba ide dopredu,ale mech.asi stagnuju aj mne odpalil snimac tlaku aj ked som ho nato upozornil ta brzda je super vec dokiaí nejdeš na jamu. K veci skus cez noc odpojiť baterku možno to pomože.
Dopredu ide,s tým nie je problém,ja to opravujem.Myslel som to z hladiska potreby a praktickosti. Vieš hodiť na vývoj debilitu že si už nevedia ľudia vymeniť žiarovku v reflektore je odvážne.Ja ten vývoj nazývam krokom zlým smerom.
Napísať odpoveď

Návrat na "Renault fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 62 neregistrovaných