Renault Thalia

Diskusia ohľadne vozidiel značky Renault

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

henrich11
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 23.06.2009 11:01
Zdieľať na Facebook

Renault Thalia

Príspevok od používateľa henrich11 »

Prosím Vás vie mi niekto poradit kde okrem renaultu sa dá kupit tesniaci kružok výfuku a závesy výfuku.
Forum aj net som už prehladal ale na nič som nenarazil(všade maju iba výfuky) ten už som kupil ale teraz potrebujem ten kružok a závesy.
ďakujem
libor210
Príspevky: 64
Dátum registrácie: 10.11.2007 18:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa libor210 »

Ten posledny zaves som nezohnal ani ja tak som nechal stary- ostatne by mali byt ako clio. V Rencku je drahy c i preco nechces odtial?
henrich11
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 23.06.2009 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa henrich11 »

Ešte som sa v renaulte nepýtal ale ked som zistoval cenu výfuku tak už nemám odvahu na dalšie prekvapenia z tých cien.
No vyzera to tak že budem musiet zaplatit.
Andrej7269
Príspevky: 2230
Dátum registrácie: 15.05.2008 13:56
Bydlisko: Rovinka/Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Andrej7269 »

Ja vim ze kedysi Renaulty robila Drutechna. Skus sa u nich informovat. http://drutechna.sk/index.php
Mercedes Benz W245 BlueEfficiency (03/2009) Benzin bez Turba :)
romysisa
Príspevky: 424
Dátum registrácie: 08.06.2008 12:48
Bydlisko: TT
Zdieľať na Facebook

Re: Renault Thalia

Príspevok od používateľa romysisa »

henrich11 napísal:Prosím Vás vie mi niekto poradit kde okrem renaultu sa dá kupit tesniaci kružok výfuku a závesy výfuku.
Forum aj net som už prehladal ale na nič som nenarazil(všade maju iba výfuky) ten už som kupil ale teraz potrebujem ten kružok a závesy.
ďakujem
skus tu neviem aky mas rocnik a motor ale nejaky zaves je tu: objednas a mas to doma ...ja cez nich furt . http://www.automedik.cz/nahradni-dily-v ... .html?sk=8
Napísať odpoveď

Návrat na "Renault fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 63 neregistrovaných