opravár na RENAULT ESPACE IV

Diskusia ohľadne vozidiel značky Renault

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

bbnovy3
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 01.05.2009 00:29
Zdieľať na Facebook

opravár na RENAULT ESPACE IV

Príspevok od používateľa bbnovy3 »

vážení..... kto by vedel odporučiť poprípade ponúknuť servis resp. opravu motora na RENAULT ESPACE 2,2dCi (IV) rok 2003? banskobystrický kraj (najideálnejšie)..... je to súrne , lebo napriek veľkým investíciám a niekoľko násobným opravám mám auto v dosť biednom stave :3c90: a mal by som cestovať pravidelne v rámci SR....... s týmto autom nie som schopný prejsť krížom cez mesto (B.B.) :41c2:
Ivan
markoimportauto
Príspevky: 1458
Dátum registrácie: 25.09.2006 12:08
Bydlisko: Spojené bratislavské emiráty
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa markoimportauto »

Viem pomoct, mas RP
:zga28:
www.carsale.sk výkup, import-export vozidiel: nové, demo, jazdené so zárukou Preprava vozidiel z / do EÚ Registrácie dovezených vozidiel
jojo666
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 29.04.2008 20:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jojo666 »

skus PAT a MAT zo serialu A JETO :zg282:
jergusko
Príspevky: 2272
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Re: opravár na RENAULT ESPACE IV

Príspevok od používateľa jergusko »

bbnovy3 napísal:vážení..... kto by vedel odporučiť poprípade ponúknuť servis resp. opravu motora na RENAULT ESPACE 2,2dCi (IV) rok 2003? banskobystrický kraj (najideálnejšie)..... je to súrne , lebo napriek veľkým investíciám a niekoľko násobným opravám mám auto v dosť biednom stave :3c90: a mal by som cestovať pravidelne v rámci SR....... s týmto autom nie som schopný prejsť krížom cez mesto (B.B.) :41c2:
Ivan
To je pri aute z roku 2003 dosť blbé... Čo to nevymeníš?
bbnovy3
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 01.05.2009 00:29
Zdieľať na Facebook

ha ha ha

Príspevok od používateľa bbnovy3 »

jojo666 napísal:skus PAT a MAT zo serialu A JETO :zg282:
to je zbytočné ked mi nepomohli ani PUF a MUF zo seriálu od V.Kubala
bbnovy3
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 01.05.2009 00:29
Zdieľať na Facebook

Re: opravár na RENAULT ESPACE IV

Príspevok od používateľa bbnovy3 »

jergusko napísal:
bbnovy3 napísal:vážení..... kto by vedel odporučiť poprípade ponúknuť servis resp. opravu motora na RENAULT ESPACE 2,2dCi (IV) rok 2003? banskobystrický kraj (najideálnejšie)..... je to súrne , lebo napriek veľkým investíciám a niekoľko násobným opravám mám auto v dosť biednom stave :3c90: a mal by som cestovať pravidelne v rámci SR....... s týmto autom nie som schopný prejsť krížom cez mesto (B.B.) :41c2:
Ivan
To je pri aute z roku 2003 dosť blbé... Čo to nevymeníš?
díky za múdru radu......čo myslíš skúsil som to či nie?...... mal si takéto zúfalstvo?.....asi nie...... toho auta sa nezbavíš!!!!!!!!!! a hlavne ked ti chýbajú splatiť posledné 2 splátky leasingu!.... a okrem iného KTO ti kúpi rozje.ané auto!!!!.... aby ma chodil niekto otravovať že mu to nejde a to sa pos.alo?..... :2f93:
bbnovy3
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 01.05.2009 00:29
Zdieľať na Facebook

*

Príspevok od používateľa bbnovy3 »

markoimportauto napísal:Viem pomoct, mas RP
:zga28:

Ď
myslím že som ti niekde už odpovedal....určite sa ti ozvem...
Ivan
Napísať odpoveď

Návrat na "Renault fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 68 neregistrovaných