Megane coupe 1,6 66kw

Diskusia ohľadne vozidiel značky Renault

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

moto20
Príspevky: 53
Dátum registrácie: 22.04.2008 20:23
Zdieľať na Facebook

Megane coupe 1,6 66kw

Príspevok od používateľa moto20 »

Zdravim, mam problem, ze z rana rresp. ked auto dlhsie stoji tak po nastartovani ma nepravidelny chod, ide asi na 3 valce. Po chvilke ale ide uplne plynule otacky nekolisu ani nic podobne... CIze otazka, pri takychto priznakoch to moze byt aj nieco ine ako sviecky? Napr kable?
moto20
Príspevky: 53
Dátum registrácie: 22.04.2008 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa moto20 »

ano lakinooo cital som aj tvoj prispevok
moto20
Príspevky: 53
Dátum registrácie: 22.04.2008 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa moto20 »

no tak dnes som si po dlhsom case teda skontroloval vodu a ľaľa chýbala :( a hned rano ked som isiel startovat som dal hore kapotu a asi 2 az 3 minuty okolo motora vychadzala para....cize lakino je to tesnenie? ak ano kolko stoji? lebo robotu mam skoro zadarmo :D
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24983
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

moto20 napísal:no tak dnes som si po dlhsom case teda skontroloval vodu a ľaľa chýbala :( a hned rano ked som isiel startovat som dal hore kapotu a asi 2 az 3 minuty okolo motora vychadzala para....cize lakino je to tesnenie? ak ano kolko stoji? lebo robotu mam skoro zadarmo :D
Pozor ak si videl paru to jest únik vody zo systému von,nemusí to byť vôbec hlava ale napr netesný spoj.Tesnenie rieš iba ak máš stopercentnú istotu,s tým sú spojené určité charakteristické veci,tlakovanie systému,úbytok vody bez vonkojších znakov,prehrievanie atd. Ponáhlaj sa pomali.
moto20
Príspevky: 53
Dátum registrácie: 22.04.2008 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa moto20 »

diky chlapci dam to pozriet znamemu, ze co na to povie....olej vyzera v pohode, nie je do biela... budem to este sledovat kolko tej vody unika...
mjz
Príspevky: 2178
Dátum registrácie: 06.09.2007 07:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjz »

nerob hned paniku,,,para ti moze ist, ze sa odparuje z vyfuku voda co ti moze slizet a tiect nan -- napriklad ,, a rano ide na 3 valce --- treba pozriet sviecy,kable,mozno cievka - mas tam 2 cievky - to su veci co su najcastejsie poruchy ,, to zistis za chvilu , ktory ti nepali ,,
Napísať odpoveď

Návrat na "Renault fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 21 neregistrovaných