Megane - predna naprava

Diskusia ohľadne vozidiel značky Renault

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

vaclavko
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 20.07.2008 21:59
Zdieľať na Facebook

Megane - predna naprava

Príspevok od používateľa vaclavko »

Predna naprava Renault Megane 1,9 Dci rv. 2004
Zdravím , nemá niekto z Vás skúsenosť s prednou nápravou (napravnicou) na Megane drží vpredu na dvoch plechoch a vzadu na dvoch silenblokoch tie sú priskrutkovane do karosérie . Mam tam vôľu na jednej strane cca 10 mm a na druhej 25mm strašne to búcha pri rozbiehaní a brzdení . V servise mi povedali ,že tie silenbloky sú v napravnici na pevno a jedine kúpiť celu (670€) . Kúpil som staršiu za 100€ ale tiež sa mi to nepoznáva . Ďakujem .
rimuald
Príspevky: 102
Dátum registrácie: 01.07.2008 14:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rimuald »

kupovat ojazdeny podvozkovy diel je asi taky risk,ako dat zlodejovi 100 euro..najprv sa radsej spytaj a potom ries problemy,zbytocne si vyhodil peniaze..
vaclavko
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 20.07.2008 21:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vaclavko »

Pritiahnuť sa to nedá je to na fest . Jedine tam niečo vložiť . Druhy raz by som už nekúpil . :3c90:
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24982
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Celé sa mi to nepozdáva,tie silembločky sú tam lisované do oka tých sánieCelé roky som naprával deformované sánky v časoch keď boli drahé ale podobnú vec som nikdy navidel aby silenblok v tom oku čvochtal.Dokonca pri oprave sánok sa vyráža a po oprave znova dáva späť,ale niečo také si neviem predstaviť aby to bolo volné a búchalo tam.Nevieš hodiť detailnú fotku ?
vaclavko
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 20.07.2008 21:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vaclavko »

Je to tam nasledovne je napravnica v nej je uloženie takej konusovej gumy a vnutri je ešte konusova trubka a cez ňu ide šrob . Vola je medzi vnutornym konusom a gumou . Bolo by fajn keby sa ten silenblok dal kupiť ako naradny diel ,ale neda aspoň nie v renaulte.
Napísať odpoveď

Návrat na "Renault fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 34 neregistrovaných