Renault Kangoo 1.5 dCi

Diskusia ohľadne vozidiel značky Renault

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

roman01133
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 05.06.2008 18:37
Zdieľať na Facebook

Renault Kangoo 1.5 dCi

Príspevok od používateľa roman01133 »

Zdravím chcel by som sa opítať či nieko má skusenosti s Renaultom Kangom 1.5dCi 2006 aké sú tam motory či sú Poruchové alebo nie Aké zvyknú mať poruchy ( Uvažujem o kúpe[/b]
rxe
Príspevky: 165
Dátum registrácie: 17.06.2007 12:19
Zdieľať na Facebook

dci

Príspevok od používateľa rxe »

ja som mal 2007, malo asi 50 000km, kolega mal to iste este ho maa ma 97 000 km a bez problemov /samozrejme od novoty.kupovali sme to spolu/
jozefbacik
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 11.04.2007 20:39
Zdieľať na Facebook

Renault Kango- služobné vozidlo -nové.

Príspevok od používateľa jozefbacik »

Ja jazdím na kongu od kúpy nového služobného. Teraz má najazdené 39000 km a problém s ním nie je žiadny. Jedine motor má niekedzy zvuk ako keby som mal kováča pod kapotou, ale všetci hovoria že je to Renault. Niekedy na prístrojovke svieti nápis SERVIS, ale vcždy to po chvíli zhasne. Samozrejme auto ide aj pri rozsvietenom nápise normálne. Nehovoriac o stabilite na ceste. Mne sa moc nezdá stabilné na ceste, ale Galaxy alebo Bravo tie sedia lepšie.Jedine čo nie je pevné, tak to sú rôzne plastové páčky - lámu sa. Inak ja hovorím , že každé nové auto je dobré. A samozrejme že na ňom ja jazdím len asi 90% času a 10% ďalších 10 ľudí a nikto ho nešetrí ( čo to dá). :3035:
Napísať odpoveď

Návrat na "Renault fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 49 neregistrovaných