Renault Megane - problem s bateriou v karte

Diskusia ohľadne vozidiel značky Renault

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

marekblasko
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 24.02.2008 11:01
Zdieľať na Facebook

Renault Megane - problem s bateriou v karte

Príspevok od používateľa marekblasko »

Zdravim Vas,

snazim sa najst nejake blizsie info o mojom probleme. Pred nejakym casom mi palub. pocitac vypisal ze mam vymenit bateriu v karte, takze som tak urobil ale toto hlasenie nezmizlo. Myslel som si, ze aj nova bateria nemusi byt dobra, takze som kupil dalsiu ale situacia sa opakovala, odvtedy som skusil 5 uplne novych baterii ale stale mi pocitac vypisuje,ze je slaba bateria a mam ju vymenit. Inak funguje vsetko bez problemov, akurat ked uzamkynam aut, nie vzdy sa to podari na prvy pokus (niekedy musim stlacit tlacidlo aj viac krat ale uz sa mi aj par krat stalo ze som ho musel zavriet mechanicky). Stretol som uz niekto niekedy s tym ?

Vdaka, marek
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Priprav sa na to že karta je v HÁJI, úplne bežná vec pokial si ju nosil trebárs v zadnom vrecku, alebo na miestaách kde sa mohla čiastočne prehýbať. Ten "vynález" Renaultu stojí za prd
marekblasko
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 24.02.2008 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marekblasko »

praveze nie, osobne nenosim ziadne kluce ani tuto kartu po zadnych vreckach, prekaza mi to, stale iba niekto v ruke, resp. v taske ... i ked mozno to tak bolo u majitela pred mnou, zaujimave ze cca 1,5 roka to fungovalo bez problemov a potom sa to objavilo ... a zabudol som dopisat ze ten isty problem je aj na druhej karte, v tom istom case, cize chyba asi niekde inde bude ...
migi007
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 23.02.2009 15:49
Zdieľať na Facebook

karta

Príspevok od používateľa migi007 »

Ahoj,skus sa pozriet na renautacke forumtam je to presne napisane ako to mas opravit.Su tam aj obrazky ako sa opravuje karta.
mjz
Príspevky: 2178
Dátum registrácie: 06.09.2007 07:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjz »

robim to v lagunach,, to je to iste,,niekedy klakne citacka,,karta,,ale najcastejsie ked blbne otvaranie - zatvaranie je slaba auto bateria ,,,kde, ked to bude,, raz rano neotvoris kartou vobec ,, moj nazor ,,2 karty naraz ti neodpali to by si ich musel oprat v pracke ako moja suseda ,,,
ondre
Príspevky: 178
Dátum registrácie: 26.07.2008 19:40
Zdieľať na Facebook

karta

Príspevok od používateľa ondre »

Kde si kupil bateriu?
Napísať odpoveď

Návrat na "Renault fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 65 neregistrovaných