Renault Laguna II 3.0 V6 24V A5 Privileg 2001

Diskusia ohľadne vozidiel značky Renault

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

xpetrix
Príspevky: 88
Dátum registrácie: 28.06.2008 22:15
Bydlisko: Stara Lubovna
Zdieľať na Facebook

Renault Laguna II 3.0 V6 24V A5 Privileg 2001

Príspevok od používateľa xpetrix »

Kto to ma/mal nech napise skusenosti a odporucania.Kupit alebo ruky prec od toho.Vdaka. :28b7:
PS:Hladal som v historii,ale takmer nic som nenasiel.
ondre
Príspevky: 178
Dátum registrácie: 26.07.2008 19:40
Zdieľať na Facebook

laguna

Príspevok od používateľa ondre »

Ahoj kolko chces dat za to auto?
Naposledy upravil/-a ondre v 09.01.2010 17:25, upravené celkom 1 krát.
alfapo
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 09.10.2007 10:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa alfapo »

sa pyta na benzin automat... :41c2:
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Re: Renault Laguna II 3.0 V6 24V A5 Privileg 2001

Príspevok od používateľa ivko1 »

xpetrix napísal:Kto to ma/mal nech napise skusenosti a odporucania.Kupit alebo ruky prec od toho.Vdaka. :28b7:
PS:Hladal som v historii,ale takmer nic som nenasiel.
Čo čakáš od auta za pár šupov??? Nežen sa za novým ročnikom spojeným s vysokou výbavou a nízkou cenou, to určite nie je dobrá kombinácia
ondre
Príspevky: 178
Dátum registrácie: 26.07.2008 19:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ondre »

alfapo napísal:sa pyta na benzin automat... :41c2:
nieje to nahodou 3,5 liter? Nieje uz mazem prispevok sorry...
rxe
Príspevky: 165
Dátum registrácie: 17.06.2007 12:19
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rxe »

no hned by som vas chcel vyviest z omylu co sa tyka laguny II v 6, ja ju mam a nedam na to dopustit !!! pred tym som mal tiez II-kovu ale 1,8 16v, ako kazde auto ma tiez svoje chyby , ale ostatnbe zalezi na majitelovy. viem ze tam odchadzaju //co sa tyka motora // zapalovacie sviecky, ale to len original od vyroby, po vymene uz nieje problem. tak isto myslim ze predkatalyzatory. ale ostatne ziaden problemm, tieto motory sa davali aj do Pežota a Citrona, a automaticka prevodovka tiez ako u ostanych, zalezi ako sa spraval majitel. ku nej + servis , samozrejme.tak len zo svojej skusenosti , a nie ze jeden povedal.,asi iny obsah uz nechcem.a automat je jedna basen,
ppcars
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 15.11.2007 10:11
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ppcars »

Zaujímavé že každý kto má ťažký benzín tak si ho chváli. Podla mňa 3.0 V6 je nereálny motor na spotrebu,poistku,údrźbu a ak je tá kombinácia v RENAULTE tak čo???? Majitelia tohto auta povedia ze najlepšie na svete.ALE keď takto uvažuješ nemáš vela financíi a chceš lacné auto, chorvátsko na 8l nespravíš a mesto 14L!!!! ak klamem tak si ho kúpim.Dovážam vela vozidiel a 3.0 V6 je minulosť!!!!!!!!!!! a ver mal som od 2.0 po 5.0L a skončil som VOLVO S80 2.5 D5 205PS BITURBO DIESEL A MESTO 8.7L !!!!!!!
rxe
Príspevky: 165
Dátum registrácie: 17.06.2007 12:19
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rxe »

no tak ta hned vyvediem z omylu. v ja mam priemer od- 8,8 -10,5 max !!! ale jezdim normalne. v meste keby ze byvam centre a kupit si to na zapchy do mesta samozrejme je to blbost. kym so si to kupil bal som sa spotreby, !! teraz dodones pozeram ze som si to nekupil davnejsie, vonku to ma pri normalnej jazde 7,5 ltr/ 100 km !!! prvy mesiac kym som sa stym naucil jazdit tak som mal 10,5 a potom spotreba isla dolu- rozmyslal som aj o audi ci bmw. no ale to auto vazi 2 tony,,kdez to laguna len 1,5t. aj na to treba pozerat- spotreba je hned vyssia.fakt mozem len doporucit nebojte sa toho.!! isiel som z kolegom kupovat 1,9 dci. Z BA do velkeho krtisa normalna jazda spotreba7,5 !!! nazad som isiel sviznejsie aj rychlejsie a mal som 7,9.. potom sme isli za sebou z Ba do Zvoncina, a mal som len o 1 liter !!! 0,5-tam 0,5 nazad vyssiu spotrebu ako on a isli sme rovnako. tak pisem len z vlastnej skusenosti !!
romko77
Príspevky: 135
Dátum registrácie: 29.05.2008 21:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa romko77 »

rxe napísal:no tak ta hned vyvediem z omylu. v ja mam priemer od- 8,8 -10,5 max !!! ale jezdim normalne. v meste keby ze byvam centre a kupit si to na zapchy do mesta samozrejme je to blbost. kym so si to kupil bal som sa spotreby, !! teraz dodones pozeram ze som si to nekupil davnejsie, vonku to ma pri normalnej jazde 7,5 ltr/ 100 km !!! prvy mesiac kym som sa stym naucil jazdit tak som mal 10,5 a potom spotreba isla dolu- rozmyslal som aj o audi ci bmw. no ale to auto vazi 2 tony,,kdez to laguna len 1,5t. aj na to treba pozerat- spotreba je hned vyssia.fakt mozem len doporucit nebojte sa toho.!! isiel som z kolegom kupovat 1,9 dci. Z BA do velkeho krtisa normalna jazda spotreba7,5 !!! nazad som isiel sviznejsie aj rychlejsie a mal som 7,9.. potom sme isli za sebou z Ba do Zvoncina, a mal som len o 1 liter !!! 0,5-tam 0,5 nazad vyssiu spotrebu ako on a isli sme rovnako. tak pisem len z vlastnej skusenosti !!
Ja s Tebou úplne súhlasím, tiež jazdím na V6 motoroch a iný by som nechcel. Ľudia sa toho boja, pretože je to veľký obsah, ale skúsenosť je úplne iná. Problém je v tom, že žijeme na Slovensku a tu je iná mentalita. Rozhodne sa oplatí kúpiť jazdený, lebo obstarávacia cena je neporovnatelne nižšia oproti jazdenému dieslu a o ďalších plusoch V6 motora ani nehovorím. Jazdil som aj na 1.4 , 1.5, 2.0 a o ničom :41c2:
marekada
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 02.05.2008 19:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marekada »

caute aj ja mam v6 3,0 renault espace a mozem potvrdit spotreba v kombinovanej prevadzke 10,4 po meste 11,6 no do chorvatska priemer 9,1 pri normalnej jazde. kud som mu stupal, chcel som vediet kolko to papa tak priemer 15,7. Je tu super motor nema problem pri predbiehani a automat funguje bez problemov
Napísať odpoveď

Návrat na "Renault fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 53 neregistrovaných