Trhanie v motore počas jazdy na megane II 1,6 16 V

Diskusia ohľadne vozidiel značky Renault

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

repkin2
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 20.07.2010 08:56
Zdieľať na Facebook

trhanie pocas jazdy

Príspevok od používateľa repkin2 »

ja mam tiez taky problem,ale mne to trha az ked je motor v prevadzkovej teplote.za studena nic.niekedy ked pridam plyn tak netaha a zacne trhat.zajtra idem do opravy,tak uvidim.ked sa to podari odstranit.tak dam vediet.megan scenic r.v. 97
vhsystem
Príspevky: 71
Dátum registrácie: 06.04.2006 23:11
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vhsystem »

kamarat ma podobny problem na Opel Tigra, trhalo mu autom, no a boli ti načaté cievky. po vymene bolo vsetko OK.
repkin2
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 20.07.2010 08:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa repkin2 »

vhsystem napísal:kamarat ma podobny problem na Opel Tigra, trhalo mu autom, no a boli ti načaté cievky. po vymene bolo vsetko OK.

skusim mu povedat nech zacne teda cievkami,dufam ze sa nenastve.dik za radu
repkin2
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 20.07.2010 08:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa repkin2 »

repkin2 napísal:
vhsystem napísal:kamarat ma podobny problem na Opel Tigra, trhalo mu autom, no a boli ti načaté cievky. po vymene bolo vsetko OK.

skusim mu povedat nech zacne teda cievkami,dufam ze sa nenastve.dik za radu
je to opravene dufam : vymena pal.filtra,ale to nepomohlo,dalej 2 spatne kontakty v riadiacej jednotke , odrusovaci kablik pripojeny, /bol odtrhnuty / a este dake 2 malickosti , tazko povedat ktora zavada to bola ,ale uz to netrha ,zatial.
stano0071
Príspevky: 25
Dátum registrácie: 13.07.2010 22:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa stano0071 »

Nam na thalii tiez trhalo pri 2-ke a nakonies sa zistilo ze to boli tie pripojkny na sviecky ktore boli uplne zoxidovane a preto sem-tam nehodilo istku a valec vynechal...

Návrat na "Renault fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 69 neregistrovaných