Kde je v Primere KAbínový filter - peľový

Diskusia ohľadne vozidiel značky Nissan

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

audia4
Príspevky: 237
Dátum registrácie: 10.01.2009 12:48
Zdieľať na Facebook

Kde je v Primere KAbínový filter - peľový

Príspevok od používateľa audia4 »

Mám primeru r.v. 2000 a neviem kde je kabínovýá filter, vedeli by ste mi s tým pomôcť?
ďakujem
oknatas
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 12.03.2007 15:22
Zdieľať na Facebook

filter

Príspevok od používateľa oknatas »

Ja mam primeru P11 r.v.1998, mozno je to podobne, ja ho mam na pravej strane za odkladacim priestorom skrinky. Musis dat dole skrinku, inak sa tam nedostanes. Na druhej strane, dole sa da dat hned.
audia4
Príspevky: 237
Dátum registrácie: 10.01.2009 12:48
Zdieľať na Facebook

Re: filter

Príspevok od používateľa audia4 »

oknatas napísal:Ja mam primeru P11 r.v.1998, mozno je to podobne, ja ho mam na pravej strane za odkladacim priestorom skrinky. Musis dat dole skrinku, inak sa tam nedostanes. Na druhej strane, dole sa da dat hned.
vdaka
taranis
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 23.03.2009 18:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa taranis »

Presne tam je aj v primere r. 2000. Je dost obtiazne sa tam dostat, ale ak mas povodny, bude na huby rastuce na niom krasny pohlad :-) Je tam uhlikovy filter ...
audia4
Príspevky: 237
Dátum registrácie: 10.01.2009 12:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa audia4 »

taranis napísal:Presne tam je aj v primere r. 2000. Je dost obtiazne sa tam dostat, ale ak mas povodny, bude na huby rastuce na niom krasny pohlad :-) Je tam uhlikovy filter ...
Kde to tam je.
Zospodu pod kaslíkom som uvolanil tri skrutky a vybral som spodný kryt, tak nič nie je.
To mám vybrať celý "kaslík pred spolujazdcom?
Dnes som to skúšal ale neja sa i to nepdarilo dať celé dolu! vykrutkoval som všetky skrutky a nešlo mi to dole niekde to bolo na pravej strane zaseknuté o hornú časť palubovky, môžem to vytrhnúť alebo tam je niekde skrutka?
taranis
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 23.03.2009 18:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa taranis »

Taketo podrobnosti ti neporadim, nerozoberal som to ja sam ... Viem, ze mechanik vyberal cely kaslik a musel aj cosi rozcalunit ...
Napísať odpoveď

Návrat na "Nissan fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 14 neregistrovaných