Nissan Almera N16 - trhanie vozidla pocas jazdy

Diskusia ohľadne vozidiel značky Nissan

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Re: Nissan Almera N16 - trhanie vozidla pocas jazdy

Príspevok od používateľa seven549 »

tuninka.a preto musis poznat dannu znacnu auta aby si vedel co to bude chciet.lebo inac nic sa neuci.neadaptuje.staci len dat novy diel taky aky tam bol predtym.cize vsetko rovnake nie ocami ale aj udajmi.napr ako u vymena autobaterie.ak das inu musis to autu oznamit nahlasit.a uz tam vznika problem vrtanim sa v aute diagnostikou.a ja napr vzdy kupim autobateriu taku aka tam bola.a musia sediet vsetko kazde cislo inac to nekupim.aj ked niektore auta ako napr audi bude chciet aj to oznamit ale vzdy sa najde moznost ako to vyriesit bez diagnostiky.preco to pisem.rj auta nieje ako Win 10 ze si stiahnem nejaky kodek alebo patch alebo hocico a uz to fici.auto je stary sprosty system softwaru najlepsie to ma vymakane vw ale taky nissan almera N16 s tym neporadi len tak hocikto.auta z 90 rokov ukoncena vyroba niekedy 2005.preto je vzdy lepsie menit druhy diel za rovnaky.mas napr auto z roku 2002 a das tam nejake cidlo pre rocnik 2005.nebude to fungovat spravne.

u mna napr mechanik co robi auta fseho druhu nieje mechanik.musi sa specializovat len na danne znacky aby stihal okolo toho vsetko sledovat.napr si vezmi hlavateho.ten vie vela veci okolo vw.ak mu donesies hondu alebo forda tak nepochodis.lebo je dobry na auta od koncernu vw.

ja mam rad fordy.ziadne velke rozdiely v nicom nema.uz len taky aktuator turba.moja stara mk3 z roku 2006.znahal som druhy diel pol roka kym som nasiel repasnika co to vie spravit.vsetke firmy co to repasuju mi odpisali ze diel s takymi cislami podla fotiek nemaju.a auto kupene ako nove na sk v BB ford euromotor.inac v servisoch bola vzdy odpoved dodame ale musime sa vrtat v softe cize adaptacie.nic take u mna nexistuje.nova somarina musela byt presne na to moje auto.a bol to problem lebo auto za nova na sk kupene euro4 bez dpf.dovozy z Eu uz mali niektore dpf a aj ked nemali dpf tak ten diel mal uplne ine cisla.sam kamos servisak pozeral ako som napojil konektor na ten spravny diel kontrolka motora zhasla a auto slo akoby ziadna porucha nebola.to co je v pamati zavad je nepodstatne ak je spravny diel auto bude slapat.
bobpetnz
Príspevky: 104
Dátum registrácie: 06.01.2009 22:03
Zdieľať na Facebook

Re: Nissan Almera N16 - trhanie vozidla pocas jazdy

Príspevok od používateľa bobpetnz »

Prikláňam sa k rade od kolegu fzubaty
Vyčistiť škrtiacu klapku takmer nič nestojí. Potom keďže ten motor si vyžaduje výmenu zapaľovacích sviečok po 50tis km by som vymenil tie. Ak si ich nemenil, hrozí že odišla zapaľovacia cievka, a teda to by bol ďalší krok. Iné mi pri tak náhle vzniknutej poruche nenapadá.

Návrat na "Nissan fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 50 neregistrovaných