Nissan Almera 2003 1,5 benzin - kulisa paky + motor

Diskusia ohľadne vozidiel značky Nissan

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

PatoGTD
Príspevky: 224
Dátum registrácie: 02.02.2011 18:46
Zdieľať na Facebook

Re: Nissan Almera 2003 1,5 benzin - kulisa paky + motor

Príspevok od používateľa PatoGTD »

patko1 napísal:

Ozaj skoro som zabudol, na autach od roku 2003 co take svetoborne este svieti v noci okrem budikov a kurenia? Snad keby si si zapol aspon stretavacky tak by sa ti kus rozjasnilo. Pripadne na radiu mas tlacitko ON aj to by ti mohlo pomoct. Alebo si nechaj pootvorene dvere a stropny lapmas tvoju dusu rozveseli

Ty sutazis o najvtipnejsieho ucastnika fora, alebo co? Lebo podla mna vtipny niesi.
lanken
Príspevky: 1404
Dátum registrácie: 14.08.2006 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lanken »

taka 2002-2003 15000ccm sa dá zachovala splašit do 1,5-2,0 litra a je to vcelku dobrý kauf na nenáročné behanie po meste za malo benálu ....ja svoju nepredám ,ale ju zoderiem na prach :40bd:
roboro
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 14.01.2006 21:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa roboro »

Mal som podobný problém (kontrolka motora) a tiež som veľmi nechcel veriť, že to môže byť reťaz. Skúšali sme výmenu čidla kľuky (ukazovala diagnostika) ... nepomohlo, a tak som dal nakoniec vymeniť rozvody. Po výmene auto ide ako nové. Ináč Almeru mám od nova N16 kúpené v roku 2001 a pri výmene rozvodov mala poctivých 123000 km. A k tej kulise páky ... mne ide dobre a nekýve sa.
S autom som spokojný, na bežné presuny mi stačí, na jar zrepasujem predné blatníky (hrdza) a ide sa ďalej. Auto mi slúži a to je hlavné. Ináč tie rozvody bola prvá väčšia investícia do auta, nepočítam spotrebák.
PatoGTD
Príspevky: 224
Dátum registrácie: 02.02.2011 18:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa PatoGTD »

Niekoho spolahliveho v okoli NR,HC co by sa mi pozrel na tie neduhy na N16 nepoznate prosim vas?

Dnes som ho bol prebehnut a asi 1/3 cesty islo na tri valce. :)

Návrat na "Nissan fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 57 neregistrovaných