Nissan Patrol GR Y61 - Neukazuje stav nafty

Diskusia ohľadne vozidiel značky Nissan

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

dawidoo
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 24.08.2008 22:18
Zdieľať na Facebook

Nissan Patrol GR Y61 - Neukazuje stav nafty

Príspevok od používateľa dawidoo »

Zdravím, chcel by som sa opýtať, mám Nissan Patrol GR Y61 a stala sa mi taká vec, prestalo mi ukazovať stav nafty v nádrži.Kleslo to pod červený kolík. Bol som v tú dobu na jednej lúke a prešiel som po dreve ktoré mi treslo do podvozku a išiel som jeden náklon smerom nadol taký strmší myslíte že by to mohlo mať s tým niečo spoločné ??? Ďakujem.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

moze, urve ti kable a vymalovane.

Inak gratulujem ti k PERFEKTNEMU auticku, poslednemu z neznicitelnych. Nech ta dlho predlho poslucha a aby ta ani nenapadlo ho predat.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

ach ano, zabudol som ze v Y60 a Y61 bolo aj nieco ine ako 2.8td pripadne 2.8d.

Ten kto si namiesto ikony motorizmu 2.8d/td vybral nieco ine si zasluzi akurat tak navijákom po čele.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

ono to totiz bolo Suzuki 3.0d, ktore vzniklo v pocitaci ako jedna z obrovskych prvotin a bez vydatnych realnych testov. Proste to chlapci spocitali a bolo.

A naozaj bolo.

Saab 3.0d prieser, Renolt 3.0d prieser uplne vsade, vsetko co bolo toto 3.0d prieser.
bull78
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 04.02.2009 22:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bull78 »

neviem, ktore kable mu mohlo urvat a dost o tom pochybujem...skor mu ich niekde mohlo rozpojit, alebo ma vybitu poistku, skus skontrolovat, ci ti nejde aj nieco ine

3.0 je samozrejme motor isuzu, trepeli hlavne na dialniciach pri rovnomernej a velkej zatazi, kde trysky nedostatocne rozstrekovali palivo a nasledne doslo k prepaleniu piestu

co sa tyka 2,8 v y61, tak ten motor je na to auto jednoznacne slaby a trpia v nom hlinikove hlavy, cize tiez nie je neznicitelny
je v nom uz kopec elektroniky, ktora tiez nie je bezporuchova, no a nakoniec cerpadlo, nestartuje, elektronicky pedal, ale ten zvuk je oproti 3.0 multikare perfektny
pepo64
Príspevky: 1034
Dátum registrácie: 16.04.2012 18:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pepo64 »

Nazdar,mne to isté robí dieselová Primera do polovice nádrže ukazuje normálne,ale po poklese paliva pod pol nádrže raz ukazuje inokedy ručička padne až dole a rozsvieti sa aj rezerva.Mal som vonku aj plavák a sú tam vydraté tie kontakty takže asi preto to blbne.
Napísať odpoveď

Návrat na "Nissan fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 51 neregistrovaných