Nissan X trial 2,2 84kw -nestartuje odpali na volnobeh skape

Diskusia ohľadne vozidiel značky Nissan

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

lubo.ficek
Príspevky: 112
Dátum registrácie: 20.10.2007 20:12
Zdieľať na Facebook

Nissan X trial 2,2 84kw -nestartuje odpali na volnobeh skape

Príspevok od používateľa lubo.ficek »

zdravim menil som znamemu na nissane všetky 4trysky ktore diagnostika vyhodnotila 3kusy vadne a jeden normalny.po vymene odpali na volnobežne otačky a zdochne a dookolo to iste musi sa to diagnostikou vyresetovat alebo malo by to ist?ked som skušal štart motora cez polohu štartovania odpaloval a držal aj volnobeh išiel do otačiek trocha štarter zatočil aj najviac ale čo už a ak som pustil kluč na vypnutie štartera tak sa vypol a svietilo len zapalovanie.trysky su funkčne len ako keby ich vypinal imobilizer.dakujem za každu rozumnu radu.
sjaro
Príspevky: 223
Dátum registrácie: 11.09.2011 11:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sjaro »

A trysky si tam dal ake?Myslim označenie.Trochu nerozumiem tejto vete čo si napisal. "ked som skušal štart motora cez polohu štartovania odpaloval a držal aj volnobeh išiel do otačiek trocha štarter zatočil aj najviac ale čo už a ak som pustil kluč na vypnutie štartera tak sa vypol a svietilo len zapalovanie"
ak som tomu spravne porozumel to si držal klučom v spinačke štarter a pridaval plyn?
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

mam kusocek obavy ze si tie vstreky menil zbytocne. A akaze diagjostika ukazala ze 3 vstreky su zle? Lebo s diagnostikou na Xtrail to nie je take jednoduche .....
lubo.ficek
Príspevky: 112
Dátum registrácie: 20.10.2007 20:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubo.ficek »

ano držal som ho cez spinačku.boli 3 označene ako vadne.bolo v servise a zavady su vytlačene na papiery vstraky som dal take iste podla čisla nejake denso nemam ich pred sebou aby napisal čisla ale predvčerom boli zhadzovane z auta ktore išlo
luboskomoj
Príspevky: 38
Dátum registrácie: 12.08.2007 16:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa luboskomoj »

Vstreky by sa mali dat zapisat do riadiacej jednotky motora....presne opisat z nich cisla zapisat cez diagnostiku.
sjaro
Príspevky: 223
Dátum registrácie: 11.09.2011 11:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sjaro »

luboskomoj- nič netreba zapisovat toto je Nissan motor zapisovat treba u Renault motora
lubo.ficek -či si tam nahodou nedal trysky zo 100 kw s tymi ti to nepojde su na iny tlak
lubo.ficek
Príspevky: 112
Dátum registrácie: 20.10.2007 20:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubo.ficek »

boli kupene s buraneho na bazosi je odfoteny čisla sedeli aj podla kw
sjaro
Príspevky: 223
Dátum registrácie: 11.09.2011 11:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sjaro »

Motor pred vymenou trysiek išiel?
Nič ine si nerobil ? len trysky?
treba urobit diagnostiku
Napísať odpoveď

Návrat na "Nissan fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 59 neregistrovaných