nissan terano2 chip

Diskusia ohľadne vozidiel značky Nissan

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

marceldevil@zoznam.sk
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 11.07.2008 12:50
Zdieľať na Facebook

nissan terano2 chip

Príspevok od používateľa marceldevil@zoznam.sk »

caute nissanaci chcem sa spytat,kde je mozne objednat chip motora na 2,7 td92kw dakujem :3c90:
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Skús Magnet alebo OTTO...
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Čo sa ti zdá že málo žere ? Za tie peniaze si daj radšej vyvariť kasnu , určite sa na nej čosi nájde
kollega36
Príspevky: 199
Dátum registrácie: 14.11.2007 14:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kollega36 »

Neviem ale myslim , ze si asi mal moznost vydiet teranoII tak max na fotke . Mame ich na firme celkom dost a vyvarat netreba ani na jednom nic.To nieje skodovka plech ale poriadny kus pozinkovaneho plechu a plastov do terenu. Mame aj 3 litre a aj 2,7ky a tie si fakt zasluzia trosku pridat a apetit je tam v pohode kedze su to len 1,9Tonove auta
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

daj si do google cipovanie a najdes.taky prd vykon na 1.9 tonove auto? :d :D podpalil by som to.
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

kollega36 tak ja neviem či máte iné verzie ako tie čo sa bežne predávajú , ale je všeobecne známe že sú to dosť užrané motory a mám kamoša ktorý si kúpil vysnené Terrano a vyše roka sa s ním "čačkal" aby ho mal v TOP stave a povedal mi že je to choroba každého Terrana , hnije to pod týmy plastovými lemami, tam kde to nevidíš , no a ked už zhodil kasnu tak sa našli aj dalšie kritické miesta , koré sú velmi často preberané práve na Terrano cluboch

A vyvváral to nie preto lebo tu hrdzu videl ale preto že vie o slabých miestach a povedal že nájsť také ktoré tam nemajú hnilobu je nemožné nájsť, tak že sa to rozhodol vyriešiť v počiatku
Napísať odpoveď

Návrat na "Nissan fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 51 neregistrovaných