Nissan Navara - kde zohnať zaoblené sklo na nadstavbu?

Diskusia ohľadne vozidiel značky Nissan

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

stroko320
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 26.12.2011 13:21
Zdieľať na Facebook

Nissan Navara - kde zohnať zaoblené sklo na nadstavbu?

Príspevok od používateľa stroko320 »

Poprosim Vas o radu ak by vedel niekto pomoct.
Dnes sa mi stalo mojou sikovnostou ze som rozbil sklo na kobre na kolegovej Navare Double cab.
kde by mi vedeli vyrezat taketo sklo?ide o nadstavbu znacky SnugTop a z ameriky 600 dolarov stoji.
sklo je zaoblene cize klasicke sklo tam nebude pasovat.
Ak by mi niekto poradil vopred dakujem.
http://www.snugtop.com/products/super-sport.php
lapso1
Príspevky: 352
Dátum registrácie: 22.11.2009 10:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lapso1 »

Ja to vidim na tu kupu z USA. Obycajne sklo tam dat nemozes koli bezpecnosti, musi to byt kalene. Okrem toho je este ohybane a aj ked sa to nezda, tak bude ohnute po oboch stranach.

Daval som uz robit jednej firme kalene a ohybane sklo, (nie na auto) ale bolo ohybane po jednej strane, na ohyb po oboch stranach potrebujes formu, ktoru pre jednorazovu vyrobu skla neuplatis.

Tiez sa mi podarilo rozbit zadne sklo na Escalade, v europe samozrejme nula bodov, v USA ziadny problem kupit, ale dopravabola horor. Fedex mi to nechcel poslat do EU koli riziku poskodenia, ze len po US. Tak som si to dal poslat firme v US ktora by to preposlala a Fedex to aj tak rozbil a druhe sklo mi nechceli poslat ani po US a firma co preposiela cukla tiez. Nakoniec som to sklo objednal u Denkra a prislo v podode len trochu drahsie. Do Brna som pren isiel radsej osobne.
wilz
Príspevky: 3692
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

Keď som to zadal do gugla, tak ukázalo, že tie nadstavby sa montovali na rôzne vozy - Nissan, Ford, Dodge, Mitsubishi, takže prípadne by si mohol skúsiť v zastúpeniach týchto značiek v Rakúsku, možno ponúknu nižšiu cenu ako slovenskí vydriduši.
Prípadne v ČR túto značku zastupuje Auto Outlet, Praha:
http://www.autooutlet.cz/SnugTop
Napísať odpoveď

Návrat na "Nissan fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 62 neregistrovaných