Nissan Terrano 2.7 Tdi,r.v.2001

Diskusia ohľadne vozidiel značky Nissan

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

luftansa
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 07.02.2009 17:20
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Nissan Terrano 2.7 Tdi,r.v.2001

Príspevok od používateľa luftansa »

Chcem od Vas radu.Chcem kupit Nissan Terrano 2.7 tdi,vie niekto mi poradit ci je to spravna volba a vie niekto plusy a minusi takeho auta.Alebo aky off-road by ste mi odporucili???dakujem
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Korozia zadných blatníkov pod plastami, dosť nenažrané auto, a tiež ako offroad dosť ťažké, kamoš si to kúpil a už z toho trochu vychladol, Niva prejde často viac...
karcikarci
Príspevky: 106
Dátum registrácie: 27.05.2010 21:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa karcikarci »

popozeraj sa aj po Land rover discovery 2.5 td5 popecku auta alebo grand cherokee 2.7 CRD osobne ho mam a vzdy som presiel vsetko.

premysli a dobre vyber :)))

K.
miroslav640
Príspevky: 122
Dátum registrácie: 03.11.2009 11:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa miroslav640 »

Nazdar.Máme toto auto v rodine,presne tento rocnik.Korozia absolutne ziadna a to nieje garazovane a je bielej farby,takze by bolo vidno kazdu bodku hrdze,ale zatial nic.Spotreba od 10 litrov hore,pod 10 minimalna sanca.Velmi slaba predna naprava,capy,stabil.tycky uz menene asi 2 krat za 3 roky.Najslabsi clanok tohto auta je ale spojka,u nas zatial Ok,ale viem o 2 kusoch v okoli,na ktorych spojku pri prudsom zabere v kopci jednoducho roztrhlo.Priechodnost terenom na tak velke a tazke auto v pohode,ale na neaky brutal off-road zabudni.Ked natrafis na zachovaly kusok nerozbity v terene budes celkom spokojny,ale myslim ze Ta to auto nicim nenadchne.Ak chces viac info,kludne napís.
romanm
Príspevky: 37
Dátum registrácie: 27.09.2006 18:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa romanm »

Terrano je velmi podarene a spolahlive auto, mam ho uz asi 5 rokov a vlastnia ho aj viaceri moji znami...Co sa tyka motora velmi spolahlivi na udrzbu nenarocny, trosku hlucny, spotreba sa da urobit pri jazde na dlhsie trate aj 8.5 v pohode, inac okolo 10. Vsetci tu hovoria o spojke ze je slaba mne sa to nezda nemal som zatial ziaden problem. Korozia zadnych blatnikov sa obcas vyskytuje to je pravda. Jazdne vlastnosti na ceste vzhladom na rozmery a hmotnost vyborne, Prejazd terenom je tiez velmi dobry hlavne u kratsej verzie. Ja som moje doviezol z francuska nebol vobec jazdeny v terene a bez korozie, bol spredu lahko tuknuty a mal orig. servis Nissan. Som velmi spokojny mozem len odporucit, aj ked by som ho nevyuzival ako cistokrvny off road, predsa predna naprava nieje pevna a dost trpi. Ja som zatial vymenil len vodnu pumpu pri 160 000 a bezna udrzba (naplne, filtre) inac ma este nesklamal a to ho fakt nejak nesetrim. dnes najazdenych 200000 bez poruchy.odporucam.
Napísať odpoveď

Návrat na "Nissan fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných