Nissan 350Z - Vaše skúsenosti

Diskusia ohľadne vozidiel značky Nissan

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

feri4
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 23.07.2010 11:48
Zdieľať na Facebook

Nissan 350Z - Vaše skúsenosti

Príspevok od používateľa feri4 »

Nazdar.

Mate nejake skusenosti s nissanom 350Z?
Je drahý servis na toto auto? Ako je to s poruchovostou?
Prosím poradte.

Za kazdu radu vopred dakujem.
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

jazdil som s nim asi tyzden..ma ho jeden znamy od puchova inak..(milane sevas)..

popravde ma to auto nicim velmi neoslovilo az tak extremne..ano, je to sportak, je to zive auto, a vyzera skvele..zvnutra aj zvonka..

ale neviem, ci je to zrovna to naj na nase cesty..navyse, popravde dost drahy servis..

odisla mu cievka akasi, cena druhej, novej, kedze na vrakacoch vela tych aut nie je, stala 450 eur..

myslim, ze kazdy nahradny diel bude dost drahy...ale mozno sa mylim.. :4012:
brngy
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 17.06.2010 16:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa brngy »

ahoj..ja mam tiez skusenosti s 350 Z.... auto vyzera skvele....skoro kazdy sa po nom otoci.Je to auto co nevidno kazdy den na ceste, nie je to opozerane ako napr. BMW M3 ktore vyzera tuctovo.... aj motoricky ide skvele....ale je to asi rovnake ako kazdy 280 konovy sportiak...
Co sa tyka dielov myslim ze neni problem nic zohnat...par nissanou na diely je na rozpredaj aj na slovensku....starter na xenon som kupil za 50e a v nissane novy stoji cez 500e... ale zas napriklad silenblok na motor je za 150 e a to je rovnaka cena ako pri BMW 525.... na auto sa robi aj vela tuningovych dielov, ako spojka brzdy a podobne...a tie su niekedy lacnejsie nez original..
SlickVic
Príspevky: 702
Dátum registrácie: 08.09.2009 11:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa SlickVic »

ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Za tie peniaze by som šiel radšej do niečoho s pohonom 4x4, Legacy GT alebo Legacy H6, Impreza WRX, AUDI TT Quattro , zadokolka s velkým výkonom je picovina.... 350Z je čisto imidžovka, v zime sa na nu môžeš akúrát tak pozerať v garáži = pre mňa úplne bezcenné auto (vieš mám doma 350Z, ale teraz sa na nom nedá voziť.... :angry:)
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

ale coby sa nedalo, Martikan ku nam chodil na 350ke kazdu zimu a srandy bolo dost.
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

misko crx napísal:
ivko1 napísal:Za tie peniaze by som šiel radšej do niečoho s pohonom 4x4, Legacy GT alebo Legacy H6, Impreza WRX, AUDI TT Quattro , zadokolka s velkým výkonom je picovina.... 350Z je čisto imidžovka, v zime sa na nu môžeš akúrát tak pozerať v garáži = pre mňa úplne bezcenné auto (vieš mám doma 350Z, ale teraz sa na nom nedá voziť.... :angry:)
ivko auta ako 350Z su vacsinou cez zimu v garazi...pre teba je potom bezcenne asi kazde sport. auto so zadnym nahonom..vid bmw z3 z4 350 porsche 911 atd...
ved v pohode Miško , kto má 2x 13-15000€ tak nech má kludne jedno auto "mimo" sezony v garáži a na druhom nech jazdí celý rok... Osobne keby som mal zbytočné peniaze pre auto do garáže tak by som si zaobstaral niečo "zberatelského" s V8 pod kapotou spoza oceánu... Porovnávať 350Z + Z3 + Z4 s Porsche je úplne mimo... Porsche je auto pre znalca (mimo Boxster) čomu zodpovedá aj trhová cena...
Toretto
Príspevky: 354
Dátum registrácie: 05.06.2006 22:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Toretto »

brngy napísal:ahoj..ja mam tiez skusenosti s 350 Z.... auto vyzera skvele....skoro kazdy sa po nom otoci.Je to auto co nevidno kazdy den na ceste, nie je to opozerane ako napr. BMW M3 ktore vyzera tuctovo.... aj motoricky ide skvele....ale je to asi rovnake ako kazdy 280 konovy sportiak...
Co sa tyka dielov myslim ze neni problem nic zohnat...par nissanou na diely je na rozpredaj aj na slovensku....starter na xenon som kupil za 50e a v nissane novy stoji cez 500e... ale zas napriklad silenblok na motor je za 150 e a to je rovnaka cena ako pri BMW 525.... na auto sa robi aj vela tuningovych dielov, ako spojka brzdy a podobne...a tie su niekedy lacnejsie nez original..
Tento človek to auto má takže vie očom je reč ale z vlastného dojmu bi som asi zvolil iní športiak napr tu M3.
Napísať odpoveď

Návrat na "Nissan fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 62 neregistrovaných