Nissan Primera - Vaše skúsenosti

Diskusia ohľadne vozidiel značky Nissan

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

miki123
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 15.11.2006 12:11
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa miki123 »

No myslim si ze ja ti v tomto aj trosku pomozem mam P11 1.6 a aj Octavku 1.9TDI 66kW .... Primeru mam 5 rokov servis vidim len pri vymene oleja za tento cas som vymenil len tlmice takze uplne maximalna spokojnost zavidia mi aj moji znami ktori si kupili nove auto a vrazili don viac ako ja :D vyborne jazdne vlastnosti motor je trosku slabsi ale jazdim vacsinou sam takze mi uplne staci . spotreba 6l nie je absolutne ziadny problem ked jazdis ako normalny clovek ... a octavia - malo priestoru oproti primere je to taka krabica nemozem si pomoct .... Kazda P11 ma v sebe dušu samuraja ... pre mna je to cislo 1 na dlhy cas nechcem vidiet ine auto ked tak len dalsiu P11 najradsej GT ale moja kraska mi zatial staci takze P11 ti vrelo doporucujem mam skusenost aj s 2.0 je to uplne super auto spotreba super ale to tu uz niekto spominal takze sa nebudem opakovat ... Byt tebou tak sa P11 vobec nebojim iba si treba davat pozor od koho ju kupujes

Návrat na "Nissan fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 52 neregistrovaných