Nissan 100 NX-problem...

Diskusia ohľadne vozidiel značky Nissan

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

rudolfo63
Príspevky: 9955
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Nissan 100 NX-problem...

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

Vcera som sa vybral na dlhsiu trasu a niekde za Ziarom som zacal mat problemy s autom...vzdy po zaradeni z 5-ky na 4-ku mi zhasol motor .Pritom sa mi rozvietila na par sekund kontrolka oleja a barerky.Olej som menil pred rokom a baterka je nova....Ked som vysliapol spojku,motor naskocil,ale ako keby mal slabsi tah...Co to moze byt ?Za rady vam dakujem...
01srek
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 27.11.2009 18:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 01srek »

a na kolko valce ides na 3? daj si premerat tlaky v motore v servise to stoji par eura. : :3c90:
Pilot450f
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 02.01.2010 13:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Pilot450f »

No neviem co to moze byt ale ak mas 1,6 benzin mam cely motor aj z prevodovkou ak by niekto chcel ... za par korun chcem to hodit do srotu....
Broucek
Príspevky: 69
Dátum registrácie: 08.01.2010 22:30
Zdieľať na Facebook

Re: Nissan 100 NX-problem...

Príspevok od používateľa Broucek »

rudolfo63 napísal:Vcera som sa vybral na dlhsiu trasu a niekde za Ziarom som zacal mat problemy s autom...vzdy po zaradeni z 5-ky na 4-ku mi zhasol motor .Pritom sa mi rozvietila na par sekund kontrolka oleja a barerky.Olej som menil pred rokom a baterka je nova....Ked som vysliapol spojku,motor naskocil,ale ako keby mal slabsi tah...Co to moze byt ?Za rady vam dakujem...
Rudo,myslím si že Ti prostě motor jen chcípl.A byla náhoda že při řazení,jak popisuješ.Kontrolky se rozsvítí,to je normální když chcípne motor.Jinak s otáčkama na volnoběh nemáš problém?
Napísať odpoveď

Návrat na "Nissan fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných