Mitsubishi Pajero Pinin - zdvihnutie podvozku

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mitsubishi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

petrikk
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 20.03.2016 20:15
Zdieľať na Facebook

Mitsubishi Pajero Pinin - zdvihnutie podvozku

Príspevok od používateľa petrikk »

Zdravím vás, potreboval by som poradiť ohľadne zdvihnutia Pajera Pinin 1.8MPI, 5Dverový so stálym pohonom 4x4 a Automatickou prevodovkou rv.2001 . Mám asi dva možnosti:

1.Podložky pre zvýšenie podvozku 30 až 50mm.
K podložkám som počul, že je problém s hornou miskou pružiny, lebo ju je potrebné odrezať od karosérie, ale v reále ako som skúšal je možné s miskou trochu otáčať tj. vyzerá ako keby nebola nijako spojená s karosériou.

2.IRONMAN pružiny.
Bohužiaľ k IRONMAN pružinám nevyrábajú tlmiče a niekde som čítal na fóre, že v skombinovaní s originálnymi tlmičmi je problém na predných tlmičoch ktoré sú 2cm pred horným dorazom, čiže pri každej väčšej jamke buchnú dorazy.
Chcem sa vyhnúť podobným problémom a drahým a zložitým úpravám ústrojenstva atď.

Do akého zvýšenia podvozku asi môžem ísť bez potreby veľkých prerábok, načo si dať pozor alebo aký spôsob zdvihnutia by ste odporučili. Za každú radu a osobnú skúsenosť budem vďačný.
martincichy
Príspevky: 5429
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

Normalne je k dispozicii cely ironman kit, pruziny, tlmice vratane skrutiek na zmenu odklonu.
petrikk
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 20.03.2016 20:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa petrikk »

Vieš mi poslať link kde kúpim celý kit alebo aspoň tlmiče, lebo ich neviem nikde nájsť na tento model a pokiaľ viem tlmiče na Pinin nevyrábajú,ale snáď sa mýlim. :28b7:
martincichy
Príspevky: 5429
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

Pozrel som si poliaka podrobnejsie a ma tam chybu - to nie je na pinina, ale na velke pajero.

Pozri toto:

https://pajeroio.com/forum/installing-l ... oilovers-0
Napísať odpoveď

Návrat na "Mitsubishi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní