Mitsubishi Lancer 2.0 DI-D

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mitsubishi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

weppi
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 12.09.2017 22:49
Zdieľať na Facebook

Mitsubishi Lancer 2.0 DI-D

Príspevok od používateľa weppi »

Zdravim

Uz dlhsiu dobu som hladal lancera s dieslom 1.8 ale nedarilo sa mi najst nic co by mne osobne vyhovovalo.

Dnes mi ale znamy ponukol za slusnu sumu v plnej vybave a malo kilometrami, bohuzial sa jedna o 2.0 od WV.

Bol by som rad ak sa vyhneme nejakej vasnivej debate a tom ze to je nemec atd

Co ma zaujma je to ake upravy Mitsubishi na tomto motore robila. Nasiel som nejake info o tom ze ho upravili a odstranili najvacsie neduhy ale nikde som nenasiel co konkretne robili preto prosim ak niekto vie aby mi priblizil detaily o tychto zmenach.

Dakujem
YxoYpsilono
Príspevky: 3391
Dátum registrácie: 14.08.2008 16:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa YxoYpsilono »

clovece, bud raz, ze si nezobral 1,8 D od misakov..
to bol shitovejsi motor ako 2,0 D boxer od subaru - a to je teda iny crep! :4012:

2,0 PD od VW u misaku nie je ziadna vyhra, ale v porovnani s 1,8 D je to bezporuchovy ideal :4012:
ridgeback89
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 25.01.2013 09:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ridgeback89 »

A preco Lancer s dieslom? Len ma to zaujima. Mam ho s 1.8 benzin. Ide uplne super.
weppi
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 12.09.2017 22:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa weppi »

Pre jednoduchu vec, denne najazdim min. 600km po dialniciach.

Pisal som vyssie nechcem rozoberat preco to a tamto zaujmaju ma konkretne zmeny na danom motore ktore uskutocnilo Mitsubishi nestojim o debatu diesel v japoncovi vs benzin.
DutchDixon
Príspevky: 622
Dátum registrácie: 24.01.2008 22:57
Bydlisko: Nitran
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa DutchDixon »

Mám ten motor v Outlanderovi. Nemá to ten 6 hran, ktorý poháňa olejové čerpadlo, nemá to piezovstreky Siemens, ale klasické solenoidy Bosch (oveľa trvácnejšie), má to iba pasívny DPF, čo je niečo ako kat, Som druhy majiteľ, prvý majiteľ dával iba repasovat prevodovku (manuál). Najazdené 305 000. Spoľahlivé auto
weppi
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 12.09.2017 22:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa weppi »

Super odpoved DutchDixon. Velmi pekne ti dakujem za vysvetlenie.

Teraz este nastava pre mna teda otazka. Je mozna nejakym sposobom vymena pasivneho dpf za aktivny? DPF je pre mna spanielska dedina takze ak sa pytam blbost neukrizujte ma.

Dakujem
Napísať odpoveď

Návrat na "Mitsubishi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Google [Bot] a 2 neregistrovaní