Mercedes W204 - Comand NTG4.0 update

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Emfo
Príspevky: 238
Dátum registrácie: 15.07.2023 08:08
Zdieľať na Facebook

Re: Mercedes W204 - Comand NTG4.0 update

Príspevok od používateľa Emfo »

Keby, ze naraz s tym facebookm na mna konkretne tak ta velmi sklamem lebo ja osobne a nemam absolutne ziaden facebookovy ucet alebo konto alebo akokolvek sa to moderne nazyva. Nemam facebook, instagram, viber atd. atd. atd ani neviem co vsetko je. Mam akurat whats app aj to kvoli jednej sukromnej skupine kde sa ty nedostanes a je v podstate profesna kvoli prevodovkam.
Používateľov profilový obrázok
cicmanec842
Príspevky: 78
Dátum registrácie: 07.07.2023 08:56
Zdieľať na Facebook

Re: Mercedes W204 - Comand NTG4.0 update

Príspevok od používateľa cicmanec842 »

Prečo by si ma mal sklamať? Ja netvrdím, že si to ty, nepoznám ťa, len mi udrela do očí tá zhoda náhod.

A áno, ani číslo, ktoré mám na teba uložené a napadlo mi ho teraz skontrolovať, nesedí.

Ale nickov máš pomaly viac ako ja... :coffe:
Emfo
Príspevky: 238
Dátum registrácie: 15.07.2023 08:08
Zdieľať na Facebook

Re: Mercedes W204 - Comand NTG4.0 update

Príspevok od používateľa Emfo »

Vysvetlim k tomu cviro123 aby bolo jasno. Bolo to pred rokmi ked som daval inzerat za kamarata a podmienka bola dam tam nejake meno tak k inzeratu isla jeho prezyvka kedze to nebol inzerat na moju vec. A to sa prenieslo do fora kedze som pod tym vtedy napisal na forum. "Nickov" je ale uz sa ani pod jednym starym neprihlasis, nie su aktualne a cislo takisto je zmenene a nerozdava sa ani nikto to nema dovolene.
keko535
Príspevky: 423
Dátum registrácie: 16.07.2006 22:17
Bydlisko: Trebisov
Zdieľať na Facebook

Re: Mercedes W204 - Comand NTG4.0 update

Príspevok od používateľa keko535 »

Vidis cicmanec , sam si napísal ze mas viac nickov. Toľko k tebe a k tvojim radám. Ja som zadávateľovi poradil a dúfam, že pochodi dobre.
Používateľov profilový obrázok
cicmanec842
Príspevky: 78
Dátum registrácie: 07.07.2023 08:56
Zdieľať na Facebook

Re: Mercedes W204 - Comand NTG4.0 update

Príspevok od používateľa cicmanec842 »

Ešte raz - lepšie čítať, viacej premýšľať!
keko535
Príspevky: 423
Dátum registrácie: 16.07.2006 22:17
Bydlisko: Trebisov
Zdieľať na Facebook

Re: Mercedes W204 - Comand NTG4.0 update

Príspevok od používateľa keko535 »

Naozaj bud radšej ticho a nájdi si iné hobby než je toto forum. Mas viac nickov? Máš... Sam si to pisal. Poradil si zadávateľovi témy? Nepomohol, skor si hneď pisal ze toho koho som ja navrhol je pomaly to najhoršie co môže byt. Obvinil si druhého pisatela, ze je to on a ze ma viac nickov. Ako nehnevaj sa, ale naozaj nereaguj viac na mna.
Používateľov profilový obrázok
cicmanec842
Príspevky: 78
Dátum registrácie: 07.07.2023 08:56
Zdieľať na Facebook

Re: Mercedes W204 - Comand NTG4.0 update

Príspevok od používateľa cicmanec842 »

Áno, si debil, to už vieme. Ale prečo nám to dokola opakuješ?! :::
keko535
Príspevky: 423
Dátum registrácie: 16.07.2006 22:17
Bydlisko: Trebisov
Zdieľať na Facebook

Re: Mercedes W204 - Comand NTG4.0 update

Príspevok od používateľa keko535 »

Ako môžeš nadávať niekomu do debilov prosím ta ? Sorry, ale škoda slov na teba
Používateľov profilový obrázok
cicmanec842
Príspevky: 78
Dátum registrácie: 07.07.2023 08:56
Zdieľať na Facebook

Re: Mercedes W204 - Comand NTG4.0 update

Príspevok od používateľa cicmanec842 »

A ako by si nazval človeka, ktorému 3x napíšem, aby čítal poriadne, s porozumením, a on si aj tak melie dokola svoje drísty od veci? Vlastne to je jedno ako by si ho nazval ty, ja som ho nazval debil lebo si myslím, že to vystihuje.
keko535
Príspevky: 423
Dátum registrácie: 16.07.2006 22:17
Bydlisko: Trebisov
Zdieľať na Facebook

Re: Mercedes W204 - Comand NTG4.0 update

Príspevok od používateľa keko535 »

Takže ja keď som napísal jedno meno, ktoré si myslim ze pomôže zadávateľovi a ty to meno doslova dáš dole, lebo vieš kto to je. Následne zistíš, že to predsa nie je on , dalej vieme obaja , ze tu máš asi 25nick z ktorého píšeš a aj to si tvrdil, že nie je pravda a mam sa pozrel kedy si ho zalozil. Potom sa priznas , druhému, ze mas viac nickov. Ja som potom debil . Vieš, ono jednoduché je nadávať druhým, ťažké je priznať si chybu. Ja sa na tvoju úroveň neznížim, mne stačí ak tu na fóre patríš do kategórie zbytočných prispievateľov. Pekný deň ti prajem a nech sa ti dari

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 64 neregistrovaných