Mercedes Benz C180 W205

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

majki99
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 03.07.2021 00:10
Zdieľať na Facebook

Mercedes Benz C180 W205

Príspevok od používateľa majki99 »

Zdravim vsetkych, chcel by som kupit MB C180 W205 (r.v.2015), viete mi poradit na co si dat pozor? Dat nejaku recenziu jazdenky ? Za odpovede vopred dakujem.
silvin44
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 03.07.2021 11:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa silvin44 »

Odporucam 9G-TRONIC, inac to auto je prefektne ohladom vsetkeho, hlavne vydrze, existuje len jedna lepsia volba a to je C200 s spolahlivejsim 2L
jergusko
Príspevky: 2272
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jergusko »

Prečo si nevyberieš radšej model, ktorý má aj motor? Ideš dať za to kopec peňazí a nevadí ti, že pod kapotou bude motorček do kosačky?
Hlavne že bude zánovný meďák?

Ešte šťastie, že zatiaľ nedávajú do áut jednovalce zo skútrov, lebo u nás by to bol predajný hit.

Za také prachy ti to auto musí poskytnúť aj radosť, nielen presun z miesta A do miesta B. Radosť z jazdy a aj zo samotného vlastníctva - a to ti veru sto kilowatový štvorvalček neprinesie.
V ani jednom prípade.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Jerguško, a doma všetci zdraví? aj jesť vám chutí? Môj najväčší miláčik je motor o objeme 1500ccm a výkone 21kw.
značka Yanmar
:40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
axer
Príspevky: 90
Dátum registrácie: 28.03.2008 20:18
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa axer »

Jerguško,ked si take auto videl iba na obrazku,a nevies mu poradit,naco vypisujes chujoviny od veci,asi keby chcel 63amg,tak sa pyta na to,pytal sa na 180-tku,ale ty mas urcite vo svojom aute min. 300 kw,ved s mensim vykonom sa asi ani neda jazdit v dnesnej premavke.
lubos zimovcak
Príspevky: 3378
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

Keď je niekomu 100 kw v benzíne málo, tak nech si kúpi 100 kw v nafte.
Je to dosť veľký rozdiel. A zatiaľ je jazda autom iba presun z bodu A, do bodu B..., Nič iné.
:4012:
ivan-k
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 24.01.2019 21:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivan-k »

Ok, tak ovecky blacia...je to benzin ci traktor?? AK chces 1,6benzin, tak v poriadku, ber a hotovo, ten motor je celkom podareny. Dvojliter zerie trosku viac, hlucnejsi a castejsi servis. uz to nie je 1,8 co bol v w204. Ale kazdopadne 1,6benzin je lepsia volba. Kedze na SK kolonii nie je kde to ani odskusat. Tvoja otazka je tak stroha ako asi bude odpoved. Ale je to jedno. Kup a staraj sa, neplac ked je problem, ale urob si suhrn vsetkeho pre a proti a potom hodnot. Kup auto a urob servis. Potom sa dostanes do obrazu. Prajem vela vela st.km.
autodielyeu
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 12.09.2009 22:12
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Re: Mercedes Benz C180 W205

Príspevok od používateľa autodielyeu »

dobrý deň, chcem sa opýtať na priemernú spotrebu C180? ako moc sa líši od "oficiálne uvádzanej"?
Napísať odpoveď

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných