Mercedes E 190 2.5 d - nefunguje kurenie

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

nkerek
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 30.01.2011 00:21
Zdieľať na Facebook

Mercedes E 190 2.5 d - nefunguje kurenie

Príspevok od používateľa nkerek »

Ahoj nedavno som si kupil tento typ auta a vcera vecer sa vyberiem von a nefunguje mi kurenie ako keby ventilator proste vonku -15 namraznute okna a neda sa ist nikde viete nikto poradit co s tym co skontrolovat? ako postupovat dakujem za kazdu odpoved vopred
Norik
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24979
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Mercedes E 190 2.5 d - nefunguje kurenie

Príspevok od používateľa mhlavaty »

nkerek napísal:Ahoj nedavno som si kupil tento typ auta a vcera vecer sa vyberiem von a nefunguje mi kurenie ako keby ventilator proste vonku -15 namraznute okna a neda sa ist nikde viete nikto poradit co s tym co skontrolovat? ako postupovat dakujem za kazdu odpoved vopred
Norik
Ale ano,ale musíš sformulovať poruchu do zrozumitelnej reči.Ani diakritika,ani čiarka ani bodka a rozmýšlam kde myšlienka začína a kde končí.Skús opísať ten problém zrozumitelne,čo je vlastne problém ?
nkerek
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 30.01.2011 00:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa nkerek »

Myslel som , tym ze mi vobec nefunguje ohrev okien ako keby ventilator nefukal vzduch troska sa okna rozmrazili ale len minimalne 1cm nad palubnou doskou viac nic cim by to mohlo byt ?, Skusal som prepinat vdzuch na teply studeny ohrev na stupne 1-2-3 a nic ventilator proste nesiel neviem co s tym ak poradte mi dakujem
martincichy
Príspevky: 5451
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

nuž ak nefúka ventilátor, tak by som hľadal chybu tam. zisti, či k ventilátoru ide prúd - to je alfa a omega diagnostiky Tvojho problému.
nkerek
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 30.01.2011 00:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa nkerek »

kym sa neobjavili mrazy -15 stupnov vsetko fungovalo :( moze to byt aj poistkami?
martincichy
Príspevky: 5451
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

poistky sa kontrolujú ako prvé. zbytočne budeš špekulovať, zober skúšačku, alebo multimeter a meraj, či ide prúd. iné Ti nepomôže.
m.kocik
Príspevky: 608
Dátum registrácie: 20.10.2007 20:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa m.kocik »

no skus pozriet ci je poriadne otvoreny ventil kurenia,potom termostat ci funguje ,alebo moze byt zanesene kurenie vycistit alebo nove,medak musi kurit ze tam sedis v gatkach mal som ho tak viem :41c2:
zdeno600
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 03.07.2008 15:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zdeno600 »

Nazdar skus pozriet pod spolujazdcovou sedackou.tam mas taky plast na 3 srobky a ked to odoberies tam je ventilator a tam zvikne odpadnut elek.konetkor.....alebo som mal pripad kedy tam vobec nebol ventilator.Nic ine tam nemoze bit.vela stastia
nkerek
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 30.01.2011 00:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa nkerek »

Bola to blba poistka :)
Napísať odpoveď

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 70 neregistrovaných