Mercedes W 210 - elektrika

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

ivan86
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 27.01.2011 11:41
Zdieľať na Facebook

Mercedes W 210 - elektrika

Príspevok od používateľa ivan86 »

Prosím urýchlene mi poraďte, kde sa nachádza nejaké čidlo, ktoré vyraďuje elektrinu z činnosti po búračke.. nechce mi to auto naštartovať. Ani sa mi nerozsvietia kontrolky.Nemá niekto na predaj búraného mercedesa ale zozadu?ide o typ mercedes benz W210 e 200 rok výroby od 1995 do 2001.
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

vid nizsie
Naposledy upravil/-a scorpi4 v 28.01.2011 13:51, upravené celkom 1 krát.
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

je to pred, alebo po facelifte?facelift bol od 99-02..

cidlo sa nachadza v nosniku, a je elektronikou napojene na RJ a cerpadlo...vypina privod paliva, nie elektiku..

cize problem bude v niecom inom..skus poriadne pozriet poistky v motorovom kastliku, na strane pred volantom..v motore samozrejme..netusim, ako si zdatny, preto to pisem tak lopatisticky..

ak budu ok, este treba zmerat napajanie ku nim..

a ak bude ok aj to, pozrel by som ukostrenie motora, a urcite, ak by som nic nenasiel, skusil by som diagnostiku...ta Ti spolahlivo ukaze dovod, preco nejde elektrika auta...respektive, treba napojit auto napriamo z baterky..

klucikom Ti ide otocit naplno?ak ano, tak stava v aute je, len nejde dalej..ak by nebola, tak neotocis kluc...
ivan86
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 27.01.2011 11:41
Zdieľať na Facebook

cidlo

Príspevok od používateľa ivan86 »

je to pred faceliftom... rok vyroby je 96 a ak by nietko vedel poslat mailom klampiarske tabulky dakujem za info
Napísať odpoveď

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Google [Bot] a 50 neregistrovaných