Mazda 3 - 2.2 diesel , 2010

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mazda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Mazda 3 - 2.2 diesel , 2010

Príspevok od používateľa oco13 »

M9x1,25x412
M7 mám aj doma, dokonca aj lavé, ale M9 som ešte ani len nevidel v katalogu :42f8:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Emfo
Príspevky: 238
Dátum registrácie: 15.07.2023 08:08
Zdieľať na Facebook

Re: Mazda 3 - 2.2 diesel , 2010

Príspevok od používateľa Emfo »

Ano tu to nie je amerika, tam mozu postavit co chcu, dat motor aky chcu ale len do momentu kym sa nieco nestane. Minule bol taky clanok kedy urobili auto, len zabudli na brzdy a vsetko bolo ok velky gangstry az kym nerozbili vsetko co stalo na krizovatke a potom mali vybavene, uz to bola amerika z inej strany.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24979
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Mazda 3 - 2.2 diesel , 2010

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Po takej stavbe musí ísť na registráciu kde pozru či svieti brzdí,či stírače stírají a dostane registráciu.Evidentne registrácia nebola.Samozrejme blb je blb,ale pokiaľ práve blb nie je a niečo vie,auto má ok základné veci nemá problém z "úradmi"
No ale,máme dočinenia z krajinou ktorá napr nevie čo je razítko,občiansky a rodné číslo,ulice čísluje,cesty vie urobiť stovky km bez zákruty a čerpačke vymenia olej.A pokiaľ urobíte niečo čo sa okoliu páči,pokojne vám zatlieska celé to okolie.
tuninka
Príspevky: 895
Dátum registrácie: 25.01.2009 20:17
Zdieľať na Facebook

Re: Mazda 3 - 2.2 diesel , 2010

Príspevok od používateľa tuninka »

no len Amerika neni všade rovnaká, každý štát má svoje predpisy, iné kritériá majú na autá v Kalifornii a úplne iné vo Wyomingu, alebo Severnej Dakote, niekde sú technické kontroly prísnejšie ako u nás a v niektorých štátoch sa na technickú kontrolu vôbec nechodí

Návrat na "Mazda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 52 neregistrovaných