Mazda CX7 2,2 - rozvodova reťaz

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mazda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

hjundai napísal:oco v tom je krása japoncov...
mal si v ruke japonskú pílku? vyskúšaj a pochopíš že rozmýšľajú inak.
Hjundai - mám japonských mrte veci a ešte si ďalšie aj kúpim. Toto nie je vôbec o japoncoch, ale o sprostých hlavách moderného človeka.
Všetko má svoje odtial - potial, aj ja sa motám okolo programovania v priemysle, ale existuje čiara za ktorú nejde ani najlepší z najlepších. Proste firma Kuka to má tak ošetrené, rovnako aj ABB, Fanuc alebo OTC. Nikoho ani len nenapadne niečo nastavovať za tou čiarou.
Ale príde sa domov a zrazu ja som aký čávo - nakoniec bude to len jeho škoda. lol
Ale pomaly každá jedna téma z oblasti aut tu len potvrdzuje rozmýšlanie ludí aké sa prezentuje v téme o pandemii.
Já, já, já, jenom já - tuším Olympic to spieval. :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
1000kw
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 18.01.2015 10:07
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 1000kw »

mhlavaty napísal:Kto chce nech si to robí hoci aj doma strúhaným nástrojom,ale nech to robí sám a sebe.Lebo po frajeroch sa veci obzvlášť zle riešia.Veď nech sa stretne ten čo to vie urobiť hocičím s tým čo to potrebuje spraviť a aspoň sa človek niečo nové dozvie.Lebo sú veci ktoré by ste povedali jednotke v týchto veciach a už vám nezdvihne telefon a preruší kontakt.
prečítaj si čo napísal autor tejto témy:
"Ako vravíš pohrabal som sa v tom konektore, skusil všetko podľa návodu žhavenie zablika ale kontrolka DPF stále bliká."

on skúšal presne toto (toto je mazda 6):
https://www.youtube.com/watch?v=Vk-BNrTw1PY

On si to už googlil, ako to spraviť doma. Napísal som mu, ako som to riešil ja. To, či si to chce ísť dať spraviť do autorizovaného servisu, alebo bude študovať, ako sa to dá spraviť doma je už na ňom.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

súhlas...treba nechať,opravy podľa googla to sú istý zákazníci z rozkefovaným všetkým čo sa zbabrať dá
mato 1
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 01.01.1970 01:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mato 1 »

Sa mi páči aký ste tu všetci múdry a pritom polovica z vás ten rozvod nevidela ani na obrázku. Keď sa jedná o Googlenie tak ruku n srdce. Ktorý z vás mechanikov nehľadal už problém na Google? Škoda tu strácať čas.
martinkotian
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 27.05.2018 10:59
Zdieľať na Facebook

Re: Mazda CX7 2,2 - rozvodova reťaz

Príspevok od používateľa martinkotian »

Vyriesil si to prosim ta?
peterson999
Príspevky: 527
Dátum registrácie: 03.01.2022 23:07
Zdieľať na Facebook

Re: Mazda CX7 2,2 - rozvodova reťaz

Príspevok od používateľa peterson999 »

martinkotian napísal: 06.10.2021 17:57 Vyriesil si to prosim ta?
Zjavne ma na salame temu uzavriet tym ze ako to vyriesil alebo aspon ze to vyriesil.

Tak to uzatvaram ja, kto chce nech mi napise, poradim ako sa dostat k lacnym dielom (originalnym) poznam ludi co robia tieto Mazdy cize dam aj kontakt na nich. Plati pre celu SR mam ludi BA NZ ZA PO KE atd.
Sranda musí byť aj keď na chleba nebude ...
Keď sa rúbe les, lietajú triesky. Za čistý stôl a víno mi to stojí.
Plávam proti prúdu, piškám proti vetru...
Múdry sa pýta, hlupák vie všetko ...

Návrat na "Mazda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní