Oprava alebo vymena hrdzavych dveri na Mazda 3 r.v. 2004

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mazda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

duci007
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 12.08.2014 09:27
Zdieľať na Facebook

Oprava alebo vymena hrdzavych dveri na Mazda 3 r.v. 2004

Príspevok od používateľa duci007 »

Zdravim, potykam sa rovnako ako niekolko majitelov M3, M6 r.v.2004 s problemom hrdzavujucej mazdy 3. Ide hlavne o 3 dveri zo 4 a to spodky dveri a rohy. Existuje nejaka moznost ako toto opravit? Skusal som to uz opravit prebrusenim a tmelenim a nastriekanim uz viac krat, ale toto len oddiali cas a znovu sa to objavi. Takto mi to vydrzalo asi 3 mesiace a uz to tam znovu vidiet. Poznate niekoho kto uz si to daval napr. vyrezat to stare hrdzave a navarit novy plech na to? Pripadne viete o nejakom klampiarovi co aj lakuje kt. by toto vedel vyrezat a navarit a nastriekat nanovo? Este rozmyslam nad variantou mam moznost kupit dvere spolujazdcove a zadne dvere za spolujazdcom za 80 Eur/kus z rakuska presne na moj sedan. Mam len fotky a ten co ich predava hovori ze su uplne v poriadku a ze ich bude treba len vytmelit jemne a zabrusit a nastriekat lebo su kazda z ineho auta. Nezda sa ze boli nejak velmi buchnute skor poskriabane alebo osuchana farba, lak. Ide mi najma o tu hrdzu. Prikladam fotky viete to ohodnotit ci sa zdaju byt ok? Dakujem. D.
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Napísať odpoveď

Návrat na "Mazda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 53 neregistrovaných