Mazda 6 Wagon 2.0 MZR-CD 103kw diesel

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mazda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

>> Pri 30 tis mi menili dvojhmotu kvoli zvuku co vychadzal z priestoru spojky.
>> Neviem ako sa prejavuje totalne odideny dv.zotrvacnik ale mne az na ten hluk vsetko fungovalo.
>> Problem je, ze po garncnej oprave hluk ostal rovnaky, aj ked vsetky diely boli namontovane nove.


cize poviem hned ze problem nebol v dvojhmote ktoru mi sprosty autorizovany servis vymenil uplne zbytocne... ahaaaaa....
janko986
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 04.06.2008 06:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa janko986 »

Nie som odborník, ale odporúčam čítať reálne skúsenosti na www.japonec.sk.
lubomirmacek
Príspevky: 46
Dátum registrácie: 10.07.2007 13:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubomirmacek »

Chlapi, to sa fakt nedá u nás nájsť korektný predajca .... našiel som tu jeden, na oko pekný kus ID: 7044391, ale moje sklamanie bolo okamžité, ako som začal pátrať ... hlavne že náš predávajúci ponúka a samozrejme požaduje serioznosť, len pozabudol uviesť, že auto stále stojí v DE, nie, že je registrované na Sk od 2012 a má mierne kliknuté turbo :b: http://www.mobile.de/cz/zna%C4%8Dka/maz ... 21173.html
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

A vieš kde bude chyba ? Asi hladáš nereálne ponuky, podfla mna by to chcelo pridať k rozpočtu aspon 1000€

Alebo si dovez sám, zasa to nie je žiadna veda
lubomirmacek
Príspevky: 46
Dátum registrácie: 10.07.2007 13:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubomirmacek »

... a vieš, že takáto odpoveď ma vôbec neprekvapuje ... vlastne idiot je ten, kto chce kúpiť dobré afto za dobré love, určite nie ten, kto už chce na ňom zarobiť liter a ešte ho ani nedoviezol ... no a toľko rozumu ako ty, mám aj ja, viem, že to nie je žiadna veda, len nemôžeme to robiť všetci ... ak nato príde, mám nato ľudí ... príspevok bol skôr k deklarovanej serioznosti predajcu ak si nepochopil :2f93:
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

To nie je nič nové, takých ponúk je ako maku čo sa tvária ako autá okamžite na predaj.
Dovliecť najlacnejší (pochybný) kus z vonku a zarobiť

Ja som v podstate reagoval na to že hladáš takmer najlacnejší kus = kúpiť si problém

Návrat na "Mazda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 54 neregistrovaných