Lancia Thema 3.0 CRDi , 2013

Diskusia ohľadne vozidiel značky Lancia

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Bananboy
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 14.02.2009 10:47
Zdieľať na Facebook

Lancia Thema 3.0 CRDi , 2013

Príspevok od používateľa Bananboy »

Zdravím všetkých, 2 týždne som hrdým majiteľom Lancie Thema 3.0 CRDi r.v. 2013 (176 KW), auto mi robí radosť, nakoľko som si splnil sen ho vlastniť . Mám však pár otázok, na ktoré by mi odpovede veľmi pomohli:

- dajú sa nejako aktualizovať mapy v navigácii Garmin? software je aktualizovaný v rádiu aj v navigácii

- pri pustení plynového pedálu, pri brzdení motorom, prevodovka cukavo pribrzďuje auto (striedavo), pri iných automatoch som sa s tým nestretol, neviem, či to je normálne. Olej bol v prevodovke menený vraj pred 38 000 km, auto ma najazdené 238 000 km

- pred pár dňami mi začala svietiť kontrolka airbagu, bývalý majiteľ mi vravel že bolo niečo opravované na vodičovej sedačke, že to môže mať s tým súvis

Inak som s autíčkom spokojný, ak by ste vedeli odporučiť nejaký servis v BA a v okolí, čo sa trochu do týchto aút vyzná, bol by som vďačný Ďakujem za všetky odpovede.
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

na tie mapy sa pytas akoby to bolo nemozne.ved autorizak ne.tam to spravia.cukanie v prevodovke kazdy vie ze ten automat uz neni dobry.no a svietiaci airbag nema preco svietit.jedine zeby roztrhali kable alebo poskodili konektory alebo prestal funguvat falosny odpor.chod s tym na kabel niekam nech to cele prezru.odporucam autorizak nech ti to cele preklepnu a potom sa rozhodnes co dalej.
hjundai
Príspevky: 2709
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

pozriem na foto a hovorím si šak to je chrysler 300 - aspoň môžeš hľadať mechanikov čo robia tieto autíčka...
Bananboy
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 14.02.2009 10:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Bananboy »

Asi vyskúšam ten autorizák, uvidím čo mi povedia.
Ešte som si všimol jednu vec, zdá sa mi že stále ide klimatizácia, aj keď nie je manuálne tlačidlom zapnutá, akonáhle zapnem ventilátor, hneď mi odmlží všetky okná, aj chladí pri vyššej vonkajšej teplote.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

300c/Thema maju vysúšač vzduchu. Ked je vypnuty kompresor klimy (tlacitko A/C pod displejom) tak sa furt pouziva "air dryer".
milujem elektricke auta, vsetky doradu. https://www.youtube.com/watch?v=JWX0A6nx2cM
Napísať odpoveď

Návrat na "Lancia fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných