Lancia Phedra - Webasto

Diskusia ohľadne vozidiel značky Lancia

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Potki88
Príspevky: 155
Dátum registrácie: 11.11.2010 18:20
Zdieľať na Facebook

Lancia Phedra - Webasto

Príspevok od používateľa Potki88 »

Zdar ľudia riešim takú zaujímavú vec na mojej Phedre ktorá sa týka pridavneho kúrenia. Auto má Origo z fabriky webasto a na palubovke ovládač kde sa dá nastaviť čas zapnutia a ako dlho má bežať.
Pokiaľ sadnem do auta,nastartujem ,ak je vonku 10 stupňov a menej webasto sa hneď po štarte zapne a kúry jak besné.
ALE ak nenastartujem motor a len tlacitkom pustím webasto začne štartovať a bežať ale do dvoch minut zrazu stíchne a vypne sa.
To isté sa udeje keď nastavím čas zapnutia zamknem auto a čakám . Začne pískať naštartuje a keď už človek myslí že je to dobré zrazu ostane ticho,vyfuka sa a vypne.
Potki88
Príspevky: 155
Dátum registrácie: 11.11.2010 18:20
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Potki88 »

Myslíš že by mohlo byť zle ?skúsim asi stiahnuť program a napichnut to na diagnostiku
Potki88
Príspevky: 155
Dátum registrácie: 11.11.2010 18:20
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Potki88 »

Mal si pravdu, dal som auto na zdvihák, odpojil hadice a naštartoval kúrenie. Motorček nefacha tak som ho demontoval a hadice prepojil napriamo trubkou. Našiel som nové Cerpadlo za 65€ tak ho idem objednať poskladam to a môžem sa tešiť na ranné mrazy ????
Napísať odpoveď

Návrat na "Lancia fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní