Lancia Lybra 2.4jtd - tecie olej

Diskusia ohľadne vozidiel značky Lancia

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

A o tie 2 týždne bude mať zasa už roboty zajednanej na 2 týždne... :41c2:

Toto nechápem - tak buď ma objedná teraz hneď hoci aj na termín o 2 týždne alebo nech to nechá tak! Tak teraz má roboty na 2 týždne a potom čo? Bude mať voľno? :41c2:
Alinoo
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 31.03.2010 21:49
Zdieľať na Facebook

Re: _

Príspevok od používateľa Alinoo »

cicmanec napísal:A o tie 2 týždne bude mať zasa už roboty zajednanej na 2 týždne... :41c2:

Toto nechápem - tak buď ma objedná teraz hneď hoci aj na termín o 2 týždne alebo nech to nechá tak! Tak teraz má roboty na 2 týždne a potom čo? Bude mať voľno? :41c2:
Ako podla hovoru vypadal seriozne, neviem, ostatni hned povedali, ze je to na nezaplatenie....cize, ak sa mi nepodari zohnat niekoho skor, urcite pojdem k nemu....
Alinoo
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 31.03.2010 21:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Alinoo »

erik palansky napísal:ešte ti dám číslo na jedného dobrého a seriózneho mechanika/ale je tiež dost vytažený/,volá sa Augustín,je z dediny Igram,pri Kaplnej ,okres Senec,t.č.0905248739,špecializuje sa na Fordy,ale spraví hocičo.
Dakujem, v pondelok mu urcite zavolam...
volkl
Príspevky: 486
Dátum registrácie: 19.02.2009 23:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa volkl »

Alinoo napísal:
erik palansky napísal:ešte ti dám číslo na jedného dobrého a seriózneho mechanika/ale je tiež dost vytažený/,volá sa Augustín,je z dediny Igram,pri Kaplnej ,okres Senec,t.č.0905248739,špecializuje sa na Fordy,ale spraví hocičo.
Dakujem, v pondelok mu urcite zavolam...
Pocuj, ako si vlastne dopadol s tou opravou??

Návrat na "Lancia fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 59 neregistrovaných